Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоровʼя.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує, що 10 травня 2024 року о 10:15 відбудеться наймасштабніша Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоровʼя (далі – руханка).

Організаторами руханки є ГО «Об’єднані спортом», Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Національна скаутська організація України «Пласт», Федерація легкої атлетики України, ГО «ЮкрейнЕктів».

Захід відбудеться на платформі Zoom та на YouTube-каналі ГО «Об’єднані спортом».

1. Збільшення рівня фізичної активності серед українців: заохотити людей різного віку та рівня підготовки долучитися до фізичної активності; зробити фізичну активність доступною та цікавою для всіх; сприяти покращенню фізичного та психоемоційного стану населення.

2. Покращення фізичного та психоемоційного стану населення: зміцнити м’язи та серцево-судинну систему; підвищити імунітет та стійкість до захворювань; покращити настрій та самопочуття; знизити рівень стресу та тривоги.

3. Підвищення рівня патріотизму та єднання українців: об’єднати українців з різних куточків країни; зміцнити патріотичний дух та єднання нації; виховати в молоді любов до України та її історії; створити позитивний імідж України на міжнародній арені.

4. Створення позитивного іміджу України на міжнародній арені: продемонструвати світу єдність та силу українського народу; популяризувати українську культуру та традиції.

Залишити коментар