Прозорість
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-04-06_09-49-54-300x212.jpg)
Отримання оригіналу документа про освіту за 2023/2024 н.р.
Шановні мелітопольські випускники 2023/2024 н.р. Отримати оригінал документу про освіту за 2023/2024 н.р. можна у Запорізькій гімназії № 41 Запорізької міської ради Запорізької області за адресою: 69037, м. Запоріжжя,вул. Миру, 6 zschool41@ukr.net, 0612265318. Отримати документи можна одному з батьків, іншим
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/pedahohichna-rada-shkilne-zhyttia-300x200.jpg)
Увага. 10 червня, понеділок, відбудеться нарада о 10:00 AM КиЇв.
Порядок денний 1. Про роботу ліцею на наступний навчальний рік та місце ліцею в оптимізаційній кампанії. 2. Про відпустки 3. Про стан заповнення журналів вчителями – предметниками 4. Про стан заповнення сторінок з проведення бесід з БЖ класними керівниками 5.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/21._melitopol-300x128.png)
07 червня 2024 року Ліцей №9 долучився до довгоочікуваної освітянської події Магістральний mini-EdCamp Melitopol «Там, де є українське вчительство, там — українська освіта!», яка проходила у Запоріжжі.
Захід проводився у змішаному форматі (онлайн та офлайн), тож долучитися змогли навіть колеги з віддалених куточків України та поза її межами. З вітальним словом до учасників звернулася Олена Тюріна — начальник управління освіти ММР ЗО та Юрій Захарчук — заступник
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/06/unnamed-300x225.jpg)
ПЕДАГОГІЧНА РАДА ЛІЦЕЮ N° 9. Мелітопольської міської ради Запорізької області 30.05.2024.
У Ліцеї №9 відбулася педагогічна рада з приводу завершення навчального року! Класні керівники доповіли про готовність до переведення здобувачів освіти 9-х та 10-х класів на наступний навчальний рік. Також обговорили випуск здобувачів освіти 11-х класів. Було ухвалено списки учнів 9-х
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/unknown-2.jpeg)
Про додаткову реєстрацію педагогічних працівників закладів освіти Запорізької області на тренінги у травні-червні 2024р.
Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради повідомляє, що у травні- червні 2024 року відбудуться навчальні тренінги для педагогів Запорізької області за регіональним замовленням (безкоштовно для учасників) за різними напрямами підвищення кваліфікації з метою розвитку професійної
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/nhpak-300x212.png)
З метою аналізу стану сформованості та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти Державною службою якості освіти України рекомендовано проводити в закладі освіти самооцінювання.
З метою аналізу стану сформованості та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти Державною службою якості освіти України рекомендовано проводити в закладі освіти самооцінювання. Самооцінювання є процесом вивчення та оцінювання ефективності функціонування внутрішньої системи з метою вдосконалення освітніх і управлінських процесів
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/unknown.png)
Цифрова трансформація: нові можливості для забезпечення ЯКОСТІ ОСВІТИ.
02 квітня 2024 року. Адміністрація Ліцею №9 на чолі з директором активно бере участь у семінарі “Цифрова трансформація: нові можливості для забезпечення ЯКОСТІ ОСВІТИ”. Під час цього заходу наша команда отримує цінні знання та набуває практичних навичок у сфері цифрових