Анкетування вчителів щодо освітнього процесу на ТОТ.

Запрошуємо вас взяти участь у нашому дослідженні щодо навчального процесу на ТОТ Запорізької області. Якщо ви викладаєте для учнів, які наразі знаходяться на тимчасово-окупованій території Запорізької області – ця анкета для вас. Ваша участь допоможе нам отримати інформацію про те, як ми можемо підтримати вчителів, що викладають для учнівської спільноти на тимчасово-окупованих територіях Запорізької.

Ми також прагнемо знайти способи поліпшення освітнього процесу для вчителів, які працюють з учнями з тимчасово-окупованих територій. Ваші відгуки і рекомендації мають велике значення для нас, оскільки вони допоможуть забезпечити якісну підтримку освітян, які вже третій рік допомагають учням опановувати українську освітню програму. Це опитування стосується, як вчителів які перебувають на підконтрольній Україні території, так і на тимчасово-окупованій Запорізькій області.