Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

Ліцей №9 м.Мелітополь-це Україна! Україна – це Європа! Разом до Перемоги!

09.05.2024 Початок о 14:00. Онлайн-платформа Zoom спеціальний онлайн-урок до Дня Європи!

Лише минулого року Україна вперше за двадцять років долучилася до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.

Цього ж року ОЦе проведе до Дня  Європи спеціальний онлайн-урок, під час якого всі присутні зможуть дізнатись про передумови виникнення цього свята, довідатися більше про особливості Європейського Союзу та надвагому для всієї Європи подію – першого кроку до створення ЄС! 

Сьогодні наша країна впевнено крокує до набуття статусу офіційного члена Європейського Союзу, а Європа стоїть пліч-о-пліч з Україною у нашій боротьбі за свободу та незалежність. Тож давайте цього дня зустрінемося і дізнаємося про ЄС більше!

9 травня 2024 року Освітній центр Верховної Ради України проводить масштабний просвітницький онлайн-захід до Дня Європи. Захід скерований на висвітлення передумов створення та структури Європейського Союзу – міжнародної організації, яка стоїть пліч-о-пліч з Україною у нашій боротьбі за свободу та незалежність.

Залишити коментар