Ліцей №9 Мелітопольської міської ради Запорізької області

Історія школи

20 червня 1995 року була зареєстрована в Мелітопольському виконкомі міської Ради народних депутатів № 134 середня загальноосвітня школа № 9 нового типу, головним завданням якої є формування особистості школяра з новими пріоритетами, новими якостями культури і духовності на основі вивчення і задоволення його особистих прихильностей, потреб та можливостей.

27 листопада 2002 року школа отримала свідоцтво № 223354 «Про державну реєстрацію юридичної особи» – загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 9.

14 лютого 2005 року довідкою № 15/479 «Про включення до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України» був присвоєн статус Мелітопольський навчально-виховний комплекс № 9 Мелітопольської міської Ради Запорізької області.

2011 рік – навчально-виховний комплекс перейменовано у Мелітопольську гімназію №9.

2018 рік – гімназію перейменовано у Ліцей №9