![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/h_ua_den_semya_world.jpg)
Ліцей №9, в ці важкі часи, щиро вітає з Міжнародним днем сім’ї! Ми цінуємо кожну родину, яка підтримує один одного у цей важкий період. Нехай кожна родина буде оберігом добробуту та щастя, а спільні зусилля допоможуть нам перемогти будь-які виклики. Бережімо один одного, піклуємось, відчуваємо підтримку – разом ми сила!
Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/unnamed-4.jpg)
День сім’ї це особливий день, коли ми згадуємо найближчих нам людей – наші родини. Проте вже третій рік поспіль багато сімей не мають можливості відсвяткувати цей день спільно, адже розлучені війною. Це є серйозним випробуванням для матусь, дітей та чоловіків, які залишаються без можливості бачити своїх коханих та батьків.
День сім’ї відзначається в Україні щороку у другу неділю липня. Але в це свято ми не можемо не звернути увагу на складну ситуацію, в якій опинилися багато українських родин через війну між росією та Україною. Війна назавжди змінила життя українців, та посіяла тривогу й неспокій. Вона принесла руйнування не лише країні в цілому, але й сім’ям. Тисячі українських чоловіків перебувають на фронті, залишаючи родини на самоті. Постійний стрес і страх залишають відбиток на стосунках.
Віримо в перемогу! Все буде Україна!
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/nbsd3wtg428n34r849dsd3ersuv9leyl8kcvhxiz.webp)