Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

Ліцей №9 приймає участь у заходах молодіжного центру “PEOPLE.UA”, присвячених Всесвітньому дню вишиванки!

У Запоріжжі відкрився центр для молоді, яка вимушено покинула тимчасово окуповані території. Організатори називають його простором для розвитку, спілкування та реалізації ідей.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Іван Федоров наголосив, що такі ініціативи важливі для молоді з ТОТ. Вона відіграватиме ключову роль у відновленні окупованих територій після їх звільнення.

«Саме ті люди, що приходитимуть в цей центр, будуть відновлювати життя, коли наші героїчні військові деокупують території. Тому треба об’єднувати їх та готувати до цієї вкрай важливої роботи», – підкреслив голова ЗОДА Іван Федоров.

Як зазначає керівниця Молодіжного центру “People.UA”, в освітньому просторі молоді люди зможуть проводити різноманітні заходи та користуватися аудіо і компʼютерною технікою, якою його оснащено.

«Цей проєкт – масштабна мрія молоді з окупованих територій. Вони матимуть частинку свого дому тут, у Запоріжжі, де наразі перебувають. Проєкт спрямований на те, щоб створити молодим людям умови для розвитку, комунікацій та втілення ідей», – ділиться керівниця проєкту.

Голова ЗОДА Іван Федоров наголосив, що співпраця з міжнародними партнерами, які допомогли відкрити центр, розпочалася ще в 2015 році та триватиме надалі.

16 травня – Всесвітній день вишиванки.КОД НАЦІЇ – саме так називають українську вишиванку. І це не просто слова! У кожному орнаменті, кожному кольорі та кожному символі зберігається душа українського народу. У ХХ столітті вишиванка стала символом патріотизму та набула культового значення для кожного українця, як символ боротьби за українську культуру.

Саме тому важливо не просто носити її, а розуміти значення, адже вишиванка – символ нашої ідентичності.

Хочеш знати більше? Тобі до нас! Зустрічаємось 16 травня у Молодіжному центрі “Піпл.юа”

Поговоримо про особливості вишиванки у кожному регіоні України

Дізнаємось, що зображено на САМЕ ТВОЇЙ вишиванці 

Створимо код вишиванки твого імені 

І ЩЕ! У НАС Є ПИТАННЯ! Відповідати буде наша аудиторія ! А ти спробуй вгадай разом з нами у шоу “Є ПИТАННЯ”

Тож, ми готуватись, а ти реєструватись https://docs.google.com/forms/d/1B2KTGI88Vd-7iwOsAdVsCQpsPll85fi4ONplOCB-kY4/edit

Будь в темі разом з нами

Facebook| Іnstagram| Наш сайт| Молодіжний центр| Ютуб

Залишити коментар