29 березня 2024 рокувідбувся Всеукраїнський онлайн-семінар “Успішні кейси впровадження нової модельної програми з фізичної культури у мережі Шкіл JuniorS”.
Галина Коломоєць, начальник відділу науково-методичного забезпечення підвищення якості освіти, кандидат педагогічних наук, старший дослідник, Заслужений працівник освіти України: переваги нової модельної програми
Андрій Боляк, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України: переваги нової модельної програми
Валентина Демчук, соціологиня проєкту U-Report від UNICEF: Взаємозв’язок ментального здоров’я та фізичної активності: результати всеукраїнського опитування U-Report
Марія Павлічук, виконавча директорка ГО “ДжуніорС”: переваги долучення до мережі Шкіл JuniorS
Наталія Ступак, вчителька фізичної культури Миколаївської гімназії 31: “впровадження нової модельної програми у дистанційному режимі”
Тетяна Уланович, вчителька фізичної культури Ріпкінського ліцею: виклики впровадження нової модельної програми у сільській місцевості
Мирослав Гесик, вчитель фізичної культури Сокальського ліцею 3; впровадження сучасних діджитал практик у нову модельну програму та позашкілля
Олександр Оперчук, вчитель фізичної культури Бершадського ліцею 1 ім. Анатолія Матвієнка: організація спільноти в межах громади щодо успішного впровадження нової модельної програми
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/znimok-ekrana-2024-03-29-o-15.42.40-1-1024x640.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/znimok-ekrana-2024-03-29-o-16.19.15-1024x640.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/znimok-ekrana-2024-03-29-o-15.14.46-1024x640.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/znimok-ekrana-2024-03-29-o-15.28.34-1024x640.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/znimok-ekrana-2024-03-29-o-15.45.53-1-1024x640.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/znimok-ekrana-2024-03-29-o-15.40.39-1-1024x640.png)