Учні Ліцею №9: Стражі Природи та Друзі Птахів.

Щорічно 1 квітня вся планета відзначає Міжнародний день птахів (International Bird Day). Це інтернаціональне екологічне свято. Його мета – збереження видового різноманіття та чисельності птахів. Воно виникло в США в 1894 році.

У сучасному світі, де швидкість життя стрімко зростає, важливо не забувати про те, що наша природа потребує нашої уваги та дбайливого ставлення. Учні Ліцею №9 – це приклад того, як молодь може бути активними захисниками природи та друзями птахів.

Традиційно учні нашого ліцею приділяють велику увагу охороні та догляду за птахами. Кожного року вони активно беруть участь у різноманітних екологічних проектах, спрямованих на збереження пташиного світу. До війни вони регулярно влаштовували годівниці та будиночки для птахів, які майстрували самі , на території ліцею та навколишніх парках, де збираються пташки з різних куточків міста.

Крім того, учні проводять інформаційні кампанії серед однокласників та місцевої громади щодо важливості охорони пташиного світу. Вони навчають інших про те, як правильно годувати птахів, як зберігати їх гнізда та надавати допомогу тим птахам, які потрапили у скрутні ситуації.

Учні Ліцею №9 не лише стражі природи, а й справжні друзі птахів. Вони демонструють, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження біорізноманіття та навколишнього середовища. Їхня активність та відданість природі надихають інших на збереження дивовижного світу, що оточує нас.