Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

Слава усім Героям, які завжди ставали на захист Батьківщини!

Щороку, 22 червня, український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів жертв Другої світової війни. Пам’ятна дата була встановлена Указом Президента України від 17 листопада 2000 року №1245\2000 “Про День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні”.

Щороку в цей день ми – вчителі та учні Ліцею №9 згадуємо про страшну війну, яка забрала життя мільйонів українців. Головним театром бойових дій тоді стала саме Україна. Ворог пройшовся нашою землею від заходу до сходу, знищуючи усе на своєму шляху. Тисячі міст і сіл були зруйновані, мільйони людей загинули, відправились у заслання або вимушені були жити в окупації.

Сьогодні ми знову в стані війни. Ворог, росіяни, так само як і тоді, застосовує тактику випаленої землі. А ми знову захищаємось, боремось і обов’язково переможемо! Через понад 80 років, на жаль, нам нагадали і повторили акт злочину проти українців.

Адже 24 лютого 2022 року, коли так само о 4-й ранку на Київ і всю Україну полетіли російські ракети, ми стали на захист своєї країни. Зараз ми боремося усі разом, під своїми прапорами, гаслами та за свою державу. І як завжди, за майбутнє наших дітей, захист рідних і зі злом, яке погрожує не тільки нам, а й усьому світу. Впевнені, що ми повторимо шлях до Перемоги, а окупанти будуть переможеними та засудженими за криваві злочини.

Слава усім Героям, які завжди ставали на захист Батьківщини! Пам’ятаємо кожного і оплакуємо усіх, хто став жертвою війн в Україні.

Залишити коментар