Привітання директора Ліцею №9 ММР ЗО з нагоди свята Останнього дзвоника.

Сьогодні 31 тпавня 2024 року останній день весни.  І сьогодні  завершується нелегкий 2023-2024 навчальний рік, коли війна охопила нашу країну. На жаль,  учні не змогли зібратися на  подвірʼї рідної школи.  Але дружня родина ліцею від серця до серця тримає звʼязок  та надихає рухатись далі з вірою у майбутнє. Для багатьох школярів   нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, а для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення.

Для тих, кому належить ще продовжити шкільне навчання, зі святом Останнього дзвоника приходить і початок відпочинку, нових зустрічей, подорожей. Тож  бажаю учням 9 і 10 класів гарного й цікавого літа, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Шановні випускники , нехай відлуння цього шкільного свята для вас залишиться спогадом про ваше дитинство. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте  успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна.

Дорогі батьки, вітаємо вас з Останнім дзвінком. В цей рік витрачено чимало ваших старань і зусиль, вкладено ваше натхнення і любов. Дякую за допомогу і підтримку.Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності,за Вашу щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви віддавали своїм вихованцям.

Згадаємо слова легендарної української письменниці та поетеси Ліни Костенко:

«І все на світі треба пережити, і кожен фініш — це, по суті, старт».

Живемо у важкий час і цей останній дзвоник – це по суті, старт — початок нового рівня, нового кроку вперед. Саме тому я бажаю всім нам ніколи не забувати, що наша боротьба за Україну – це боротьба сьогодні за себе кращого завтра – відвертого інтелектуального, освіченого, рішучого.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я, перемоги та миру. Слава Україні!