Ліцей №9 “Останній дзвоник 2024”: Урочиста й сумна подія під час війни.

Україна переживає непрості часи, коли війна та нові виклики стають частиною нашого повсякдення. Війна розкидала нас по всьому світу, але навіть у ці нелегкі часи, учні та вчителі Ліцею 9 виявляють витривалість, мужність, відданість та стійкість.

Сьогодні ми відзначаємо Останній дзвоник – день, коли випускники прощаються з рідною школою, готуючись до переходу у доросле життя. Цей день стає символом закінчення шкільної дороги та початку нового етапу у житті.

Незважаючи на сумні та складні обставини, учні Ліцею №9 демонструють велич духу, яка дозволяє їм долати будь-які перешкоди. Вони вірять у перемогу, у нові можливості, які чекають на них попереду.

Честь та гідність, що не втрачають наші учні навіть у найважчі часи, відкривають перед ними перспективи нового життя. Вчителі, які вірили і вірять в успіх та вкладали в них знання та мудрість, завжди залишатимуться в їхній пам’яті.

Ліцей №9 продовжує доводити, що навіть у важкі часи можна знайти силу та волю до перемоги. Наша відданість та стійкість свідчать про те, що Україна переможе, і перед ними відкриваються неймовірні можливості для майбутнього.

Нехай Останній дзвоник назавжди залишиться у нашій пам’яті як символ початку нового, цікавого життя.

Разом ми віримо в перемогу та в майбутнє нашої України.