![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/logo.webp)
Відповідно до плану роботи на 2024 рік Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради у травні-червні 2024 року проводитиме навчання педагогічних працівників закладів освіти Запорізької області на додаткових тренінгах з метою розвитку їх професійної компетентності з питань, які мають актуальність для системи освіти нашої області, та підготовки до впровадження Концепції «Нова українська школа».
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/tro.png)