ДЕБАТИ МОЛОДІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьогодні у світі спостерігається потреба у пошуку інноваційних та ефективних рішень для розв’язання складних проблем, що стосуються різноманітних сфер життя. Дебати стають важливим механізмом для обговорення та розробки стратегій розвитку регіону. Відповідно до сучасних вимог та викликів, необхідно врахування думки молоді, задля залучення їх до процесу відродження галузей.

Проведення дебатів на основі актуальних тематик дозволяє:

• −  залучити учасників до аналізу складних проблем;
  • −  розвивати їхні аргументаційні навички, вміння критичного мислення таглибокого аналізу;
  • −  стимулювати висловлювати та обґрунтовувати власну думку;
  • −  запровадити інноваційні ідеї в стратегію розвитку регіону.Дебати сприяють формуванню вмінь співпраці в команді, вмінь вести переговори та переконувати аудиторію. Цей процес сприяє розвитку креативності та інтелектуального потенціалу учасників.Участь у дебатах надає учасникам можливість розвинути широкий спектр компетенцій.
Організаційна зустріч з вчителями
Шановні колеги, запрошуємо Вас та учнів 10-х та 11-х класів взяти участь у Дебатах молоді у Запорізькій області.
Ми знаємо, що у вас можуть виникнути питання щодо  організації заходу.  Пропонуємо вам доєднатись до інформаційної сесії для вчителів та завучів щодо організації та проведення дебатів, де ми   плануємо зібрати всі питання і надати відповіді.  На зустрічі ви дізнаєтесь:
1. Як сформувати команду? Що робити, якщо недостатньо учнів 10-х, або 11 класів?
2. Які ролі учасників? Чому 4 особи, чому 10 та 11 класи разом?
3. Чи потрібен бути на дебатах вчитель, яка його роль?
4. Теми дебатів, хто формує, хто створює, як обираються.
5. Дати і час проведення.
6. Правила гри. Чому нетипова модель гри?
7. Стимул, подарунки.
8. Інші питання, які виникли під час зустрічі.

Зустріч запланована на 9-ого квітня о 16.00