Подяка від учнів і вчителів Ліцею №9 до мужніх та вірних волонтерів України !

Сьогодні, 20 квітня, в Україні відзначається День подяки волонтерам! Цей день присвячений тим, хто безоплатно допомагає іншим, вкладаючи в це свій час, енергію та добре серце.

Волонтери — це справжні герої, які піклуються про людей у різних сферах життя, від догляду за хворими та літніми людьми до порятунку тварин і допомоги бідним та бездомним. Вони роблять наш світ кращим і більш гуманним.

Перший День подяки волонтерам був відзначений у 1985 році у США, як символ визнання їх праці та досягнень. Відтоді цей день став традиційним і отримав визнання в багатьох країнах світу.

В Україні волонтерство має особливе значення, через те, що це не лише форма допомоги людям, які її потребують, але і спосіб сублімувати тривоги та посттравматичні стреси, викликані війною. Волонтерство спрямовує внутрішню енергію опору в конструктивне річище — на допомогу іншим людям!

Ми, вчителі та учні Ліцею №9, щиро дякуємо всім волонтерам України, які працюють у лікарнях, притулках, дитячих будинках, благодійних організаціях та де завгодно, де потрібні добрі серця та працьовиті руки. Особлива подяка — волонтерам, які працюють для ЗСУ. Ваша робота незамінна, вона об’єднує суспільство навколо важливої місії. І, звичайно, ми не можемо не згадати волонтерів, які дбають про засуджених — ви даєте їм надію на краще майбутнє і показуєте, що кожна людина може змінити світ, починаючи з себе.

Сьогодні ми висловлюємо нашу вдячність і повагу вам, дорогі волонтери, за вашу мужність, відданість та дух служіння. Ви даруєте світло і надію в цьому світі та надихаєте нас робити його краще разом з вами. Ваше самопожертвування не лише змінює життя інших людей, але й надихає нас робити більше, щоб допомагати іншим.

Ми закликаємо всіх людей, які можуть, стати волонтерами, допомагати тим, хто потребує підтримки в нашому суспільстві. Волонтерство — це не лише форма допомоги іншим, а й можливість для нас самих покращити наше життя, розвинути нові навички, познайомитись з новими людьми та зробити наш світ кращим місцем для життя. Волонтери — світило надії для людей, котрі потребують вашої допомоги, та для знедолених у темні часи.

Форма подяки волонтерам — це наша вдячність! Своєю вдячністю ми демонструємо, що їх праця не даремна! Дякуємо, що ви з нами, дорогі волонтери!