На стражі довкілля: Ліцей №9 в боротьбі за здорове майбутнє.

В Україні у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища його започаткували у 1998 році згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, після Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії еколонічного руху.

Цього дня була заснована UNEP (United Nations Environment Network) – Екологічна програма ООН, яка зараз є основним організатором та ідеологом.

Учні та вчителі Ліцею №9 завжди віддавали перевагу охайності та збереженню навколишнього середовища. Крім того, вони активно проводили заходи, спрямовані на поліпшення стану природи, озеленення території, збереження птахів та поширення екологічних знань серед молоді.

Проте наразі ситуація вимагає від нас адаптації та зміни стратегії. Ворог, обмежив наші можливості проводити природоорієнтовані заходи так активно, як це робилося та планувалося раніше. Але ми не здаємося перед цими викликами.

Щодня ми працюємо над тим, щоб знайти нові, творчі способи залучення учнів та вчителів до збереження природи та популяризації екологічних цінностей. Зараз це може бути викликом, але ми віримо, що перемога з кожним днем стає ближче.

Ми не лише продовжуємо нашу боротьбу за вільне та здорове майбутнє нашої Батьківщини, але й робимо це з ще більшою рішучістю та впевненістю. Спільно ми зможемо здолати будь-які виклики та забезпечити наступним поколінням чисте та здорове середовище для життя.

Запам’ятаймо: кожна дія на користь довкілля робить наш світ кращим для всіх нас!