23 травня 2024 року о 14:00
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/depositphotos_75869517-stock-photo-3d-white-people-business-informal.jpg)
Мета проекту:виховання поваги до Основного Закону України, формування культури взаємовідносин в освітньому середовищі, розвиток та підтримка творчого потенціалу учнів та їхніх родин, утвердження ціннісних орієнтирів в учнівському середовищі, залучення педагогів до реалізації концептів становлення нації, відродження державотворчого потенціалу осередків громад.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/znimok-ekrana-2024-05-23-o-13.59.53-1024x640.png)
![Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу znimok-ekrana-2024-05-23-o-14.27.48.png](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/znimok-ekrana-2024-05-23-o-14.27.48.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/znimok-ekrana-2024-05-23-o-14.45.06.png)
https://chl.kiev.ua/mbm/MBM/Book/View/717#page/20/mode/2up
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/5273.970.jpg)