Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

День Героїв в Україні 23 травня.

23 травня проводиться День Героїв в Україні. В 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку 23 травня відзначати День пам’яті тих, хто боровся за свободу України. Дата була приурочена до сумного дня – 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. Також було згадано , що саме в травні пішли з життя «кращі сини України XX століття» – Микола Міхновський, Симон Петлюра. Ці травневі заходи у третьої декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Ліцей №9 вшановує пам’ять полеглих патріотів України, великих духом українських воїнів — борців за волю та незалежність нашої країни.

Символічний захід вшанування пам’яті героїв, які віддали своє життя за Україну, є виразом нашої поваги та вдячності за їхню жертовність та мужність.

Ми пишаємося нашими воїнами, які залишаються символом незборимості та сили українського народу. Їхні дії та жертовність назавжди залишаться в серцях усіх українців, нагадуючи нам про важливість захищати нашу свободу та незалежність.

Нехай пам’ять про наших героїв буде вічною, а їхній внесок у становлення нашої країни завжди буде вшанованим.

Залишити коментар