Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

Історія однієї дівчини.

Рік тому я,дівчина-старшокласниця, шукала нові можливості для навчання та розвитку.Прийшла до Ліцею №9. Я була трохи стривожена, адже перехід до нової школи завжди пов’язаний з певними викликами. Але вже з перших днів відчула, що потрапила в справжню родину, де кожен вчитель не лише викладає, але й надихає.

Спілкуючись з чудовими вчителями, я зрозуміла , що не помилилась обираючи ліцей. Несподівано  для себе взяла участь в створені сайту ліцею. Вчитель фізичної культури помітив мій потенціал до волейболу та почав заохочувати до коротких відео щоб інші учні бачили як правильно грати в волейбол. Фізкультурні вправи, які раніше здавалися мені рутинними, але тепер приносили задоволення і відчуття досягнення. Я займаюсь письменністю, пишу статті для шкільного сайту, пишу про своє хоббі , а також викладаю деякі вірші. 

Але на цьому активність моя не закінчилась. Я ділюсь з усіма своєю творчістю й далі. Картинами алмазами та за номерами , першою гравюрою, відео про волейбол. Вчителі не лише навчали, але й надихали, допомагаючи розкривати мій потенціал, та можливості кожного учня.

Рекомендую Ліцей 9 всім хто думає куди піти в 10-11 клас. Ви познайомитесь з чудовими вчителями , зможете зробити вклад в свій заклад освіти та подивитись інакше на те, як ви можете презентувати свої захоплення! 

Слава Україні!

Залишити коментар