Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

12 квітня – День працівників ракетно-космічної галузі України.

На офіційному рівні в сучасній Україні свято було затверджене Указом Президента України № 230 13 березня 1997 року.

Завдяки сформованому науковому й виробничому потенціалу Україна стала учасником багатьох міжнародних проєктів та програм у сфері освоєння космосу.

Учні Ліцею №9 завжди на крок попереду! На уроках вони не лише вивчають, але й поглиблюють свої знання про космос та розвиток технологій майбутнього, такі як штучний інтелект, відкривають для себе захоплюючий світ ракетобудування та космонавтики! Розвиваючі уроки не лише заохочують цікавість до науки серед учнів, а й надихають їх на великі досягнення та відкриття. Ці заняття стимулюють творчість, розвивають аналітичне мислення та навички роботи в команді, а також надихають учнів на подальші дослідження та великі досягнення у сфері космосу та ракетобудування!

Сергій Корольов (родове прізвище Королів) — український вчений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор. Один із засновників практичної космонавтики. Перший головний конструктор ракетно-космічних систем у СРСР, де перед цим був в’язнем концтаборів ГУЛАГ

Працю українських працівників ракетно-космічної галузі цінують у всьому світі. Відомий інженер і підприємець Ілон Маск, що інвестує мільйони доларів в розвиток космічної галузі, заявив, що українська ракета «Зеніт» по праву вважається однією з кращих раніше створених моделей.

Українці продовжують наполегливо працювати над здобуттям нових знань про космос та над розвитком технологій майбутнього. Попереду ще багато відкриттів, у всесвіті ще дуже багато незвіданого. Нині ми закладаємо для прийдешніх поколінь фундамент нової космічної ери.Вітаємо з професійним святом усіх, чиє життя пов’язане з космонавтикою. Бажаємо творчого натхнення і великих звершень, що слугуватимуть на користь людству.

Ракетна програма України — комплекс відновлювальних дій щодо ракетного потенціалу України. Активно впроваджується й розроблюється після початку військової агресії Росії. Є стратегічним чинником до військової безпеки України після втрати ядерного статусу України.

ОТРК «Грім-2».

самохідна пускова установкаодноступенева балістична ракета з неядерною ГЧ

РК «Вільха».

самохідна пускова установкакерована ракета

Р-360 «Нептун».

системи наземного, повітряного та корабельного базуванняпротикорабельна крилата ракета

КР «Коршун-2».

системи наземного, повітряного та корабельного базуваннякрилата ракета
Залишається лише звернутися до всіх, хто причетний до ракетно-космічної галузі України, і сказати їм: «Ви просто космос!».

Пишаймося Україною – космічною державою світу!

Залишити коментар