Вітаємо педагога Ліцею №9 з успішним проходженням атестації!

“Від нас, від нашого вміння, від нашої майстерності, від нашого мистецтва та мудрості залежить життя дитини, здоров’я, розум, характер, воля, інтелектуальне обличчя, її місце та роль у житті, її щастя.”  (В. О. Сухомлинський).

Вже традиційним стало проведення засідання педагогічної ради, присвяченої праці колег, які крок за кроком йдуть до цієї важливої події – атестації.

Атестація підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність учителя до поповнення свого досвіду , розвиває  уміння об’єктивно оцінювати результати своєї праці ,  стимулює безперервну фахову та загальну освіту педагога , активізує  професійну діяльність.

Атестація –  це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності.

На березневій педраді 2024 року презентувала свій педагогічний досвід вчитель української мови і літератури Ліцею № 9, яка атестується у 2023-2024 н . р . Активна життєва позиція, творчий пошук – це невід’ємні складові роботи вчителя.  Свої уроки вона будує так, щоб діти могли відчути радість праці, цінність і необхідність знань. Кожний рік атестаційного періоду  вчителя – філолога Ліцею № 9 – це сходинка до професійності, творчості, майстерності. Вміння знайти підхід  до кожної дитини,  допомогти досягти успіхів у навчанні на уроках мови та літератури вчитель вважає найважливішим і реалізує впроваджуючи технології ігрові , мультимедійні , критичного мислення та метод проєктів. Так як наша освіта почала впроваджувати елементи освіти Європейських країн, педагог приймала активну участь у розробці проєкту впровадження мовного курикулуму у практиці викладання філологічних дисциплін.  Наказом №_13 від 18.03. 24. Про результати атестації в Ліцеї № 9 визначено ,що педагог відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист».  Вітаємо нашу колежанку з успіхами на святій і нелегкій учительській  ниві і бажаємо здоров’я, життєвої енергії,, здійснення всього запланованого, креативності, розсудливості, мудрості!