Учні та викладачі Ліцею №9 знаходять спосіб відновити свій психологічний стан.

В такий непростий час, сповнений жахіттями війти, учні  та викладачі Ліцею №9 знаходять спосіб відновити свій психологічний стан. Марина Бахмат презентує і розповідає….

-Мені подобається писати. Деякі вірші присвячені певним людям, навіть якщо я з ними більше не спілкуюсь в цьому вірші залишається щирість та маленька частинка моєї душі. Я вважаю , що неможливо писати та не вкладати душу , бо кожне слово повинно йти від серця. Кожний твір , вірш , цитату , читачі відчуваюсь по-різному бо кожен пише з різним настроєм та думкою. Але  водночас читач сам вирішує як йому розуміти і читати. Писемництво – це окремий світ , де можна придумати будь-яку історію , та бути головним. В своїй творчості ти головний , бо пишеш як бачиш і хочеш. Можна придумати чарівну історію де існують справжні гноми які не бояться показатись людям , та це не буде брехнею. Бо це історія , яка комусь сподобається , а комусь ні. Не обовʼязково можна обмежуватись віршами , можна друкувати свої книги і для когось це буде спосіб відволіктись та пірнути з головою в твою фантазію. Письменництво забрало мою особливу увагу ще з дитинства , коли я намагалась щось писати. Коли спілкуюсь з друзями які знали мене з початкових класі всі запитують , пишу я ще, чи ні. В мене були спроби написати власну книгу, але на жаль на певній главі зупинилась та не знаю , чи продовжу.

А як ви поліпшуєте свій психологічний стан? Напишіть у коментарях.

1 коментар до “Учні та викладачі Ліцею №9 знаходять спосіб відновити свій психологічний стан.”

1. Регулярне заняття спортом та захоплення мотоциклом — це мій рецепт для підтримки позитивного психологічного стану. Вони допомагають мені зняти стрес, зосередитися та зарядитися новими емоціями. Спорт і мотоцикл — це не лише захоплення, а й інструменти для гармонії з собою та світом навколо мене.