Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

У нашому Ліцеї №9 продовжуємо активно втілювати ініціативу: “Фізичні вправи – ліки від стресу!”

Наш учитель фізичної культури разом із учнями вкладають багато зусиль у розвиток цього проекту. Вони працюють разом, щоб забезпечити всім можливість підтримувати фізичне та емоційне благополуччя, активно відпочивати та зберігати своє здоров’я !

Події, які відбуваються в нашій країні торкаються кожного її громадянина і викликають почуття гідності, патріотизму, згуртованості серед Українців в всьому світі. Але водночас, найбільш незахищені люди, відчувають паніку, страх, біль та безвихідь, втрачають сенс до життя і потребують допомоги. 

Психоемоційне напруження, яке накопичується в нашому організмі під впливом негативних емоцій, призводить до підвищення рівня гормонів кортизолу (гормон страху) та адреналіну (гормон стресу), які виділяють надниркові залози. В невеликій кількості ці гормони допомагають організму впоратись з негативним впливом стресових ситуацій, але їх надлишок, може призвести до низки захворювань різних систем і функцій організму.

Для покращення самопочуття, нормалізації гормонального рівня, подолання емоційного, психологічного і фізичного напруження потрібно використовувати такі засоби: «Рух – це життя, а життя – це рух!», – говорив відомий давньогрецький філософ Арістотель. Фізична активність є найкращими ліками для зняття психоемоційного напруження, подолання стресу, профілактики захворювань. Фізичні вправи допомагають покращити настрій, здобути відчуття впевненості, привести до оптимального рівня функціональний стан організму.

Залишити коментар