Статут учнівського самоврядування

1. Органом учнівського врядування у ліцеї виступає шкільне об’єднання Парламент
  2. Учнівське врядування – добровільне дитяче об’єднання, яке діє на засадах Статуту ліцею. Правил для учнів та сприяє згуртуванню учнівського колективу, виявленню в учнів лідерських якостей та відповідальності за доручену справу, розвиває ініціативність та формує активну життєву позицію.
  3. Учнівське врядування у своїй роботі керується Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини, іншими нормативно правовими документами та цим Статутом.
  4. Учнівське врядування організовується з учнів ліцею.
  5. Класне самоврядування – первинна організація, яка на правах колективного члена входить до учнівського парламенту.
  6. До учнівського парламенту входить п’ять міністерств: «Дисципліни і порядку», «Турбота», «Витівник», «Олімп», «Агентство шкільної служби новин».