Саме в Центрі захисту і підтримки дітей та сімей працюють всі структурні підрозділи, які задіяні в оформлені статусу та надання допомоги та підтримки родинам, а в першу чергу дітям!

Важлива інформація для батьків та опікунів дітей, які виїхали з м. Мелітополь і тимчасово проживають у Запоріжжі????

Чимало дітей в Україні замість щасливого життя випробували на собі всі жахіття війни.

Держава забезпечує їхній соціальний захист, що регламентується Постановою Кабміну № 268 «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів».

❗️ Оформлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів є важливим кроком для отримання підтримки та захисту.

Відповідно до алгоритму звернення до Центру захисту і підтримки дітей і сімей щодо оформлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, необхідно:

1️⃣ Записатися за телефоном +38 (097) 550 09 20 на конкретний день і час для того, щоб подати документи на оцінку потреб родини для оформлення статусу.

2️⃣ Зібрати необхідний пакет документів, перелік яких буде наданий під час першого візиту.

3️⃣ Після виїзду спеціаліста за місцем проживання родини і підготовки оцінки потреб, фахівець центру зателефонує і запросить для подачі повного пакету документів до Служби у справі дітей.

⏰ Загальний термін від написання заяви до Служби у справі дітей та отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів становить 30 днів.

???? Наш центр готовий надати вам необхідну підтримку та допомогу на кожному етапі оформлення документів.

Також за цей час родина отримує консультацію психолога, має змогу записати дитину на заняття до груп соціально-психологічної адаптаціі та арт-терапію (відповідно до вікових потреб)

Чекаємо вас за адресою:

????проспект Соборний 143

????телефон для зв’язку: (097) 550 09 20.

Не пропустіть можливість підписатися на наш телеграм-канал за посиланням:

???? https://t.me/centrefortheprotection_mlt

При зверненні обовʼязково необхідно мати з собою довідку реєстрації місця проживання в м. Мелітополь.

Звертайтесь до нас за детальною інформацією та консультацією. Ви не самі!