Вчителі Ліцею № 9 взяли участь в Освітньому  MEET UP, що відбувся 9-10 березня 2024 року у м. Київ.

Вчителі Ліцею № 9 взяли участь в Освітньому  MEET UP, що відбувся 9-10 березня 2024 року у м. Київ в рамках проєкту   < Регенерація системи освіти міста Мелітополя в контексті війни  та світових інтеграційних перспектив>. Педагоги ділилися досвідом використання на уроках математики ChatGPT який може стати ресурсом швидкого пошуку або генерації завдань. Наприклад, для уроків математики він коли потрібно може придумати приклади чи рівняння. Також чат-бот допоможе в генерації текстових задач .

Оскільки ChatGPT — мовна модель, він пропонує класні теми рефератів і творів, може згенерувати перелік тем для учнівських творів враховуючи вік дітей. Наприклад, для 5-х і 11-х класів він запропонував зовсім різні теми.

Також ChatGPT буде корисним педагогам для дослідження нових методик. Він дуже гарно підказує цифрові інструменти для вчителів. Наприклад, ви хочете створити освітній ресурс, але не знаєте, де це зробити. Чат-бот відразу видає перелік платформ з усіма їхніми перевагами та недоліками. Важливо лише чітко формулювати завдання.

Коли ми раніше писали методичні статті, то відкривали купу джерел, аналізували їх і перефразовували. Тепер чат робить це замість нас. Адже ChatGPT — це насправді набагато більше за пошуковик. Він генерує абсолютно нові тексти з урахуванням того, що знаходить у Google. І робить це досить якісно. Він не просто видає визначення та уривки зі статей. А порівнює, робить висновки, рекомендує, що почитати далі.                                                                                                          Усім нам насправді зрозуміло , що нові технології — наше майбутнє, але воно вже тут.