У середньому 14,7% українських учнів повідомили, що зазнавали булінгу щонайменше кілька разів на місяць. Це засвідчили результати міжнародного дослідження PISA-2022.
Бачимо, що цькування серед учнів є поширеною проблемою, на яку дорослі повинні реагувати. Батьки й учителі можуть протидіяти цьому, якщо знатимуть, на що звернути увагу.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/101010-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/3333-1-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/4444-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/8888-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/99999-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/55555-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/2222-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/6666-1021x1024.png)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/7777-1021x1024.png)
Матеріали підготували на базі інформаційної кампанії «Викресли булінг» Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.