![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/16488.086.png)
Метою проєкту є створення можливостей для вчителів набути досвід у розбудові професійних спільнот і підтримці їхньої діяльності шляхом змістовної взаємодії і рефлексії. Такі спільноти (групи професійної майстерності) сприятимуть розвитку вмінь учасників самостійно та якісно планувати і втілювати власні програми професійного розвитку відповідно до професійних потреб. Роль лідера групи професійної майстерності полягає у створенні середовища, у якому вчителі можуть обмінюватися ідеями, ділитися ресурсами та колективно вдосконалювати свою педагогічну практику. Ідея такої спільноти полягає в тісній співпраці та навчанні з можливістю переймати досвід одне одного, навчатися впродовж життя.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/oig1.prbldjmsve8i96ekhjo4.jpeg)