![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/unknown-1-1.jpeg)
У Ліцеї №9 відбулася педагогічна рада з приводу завершення навчального року!
Класні керівники доповіли про готовність до переведення здобувачів освіти 9-х та 10-х класів на наступний навчальний рік. Також обговорили випуск здобувачів освіти 11-х класів. Було ухвалено списки учнів 9-х класів, які отримають свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою за їхню плідну та напружену роботу протягом навчального року.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/depositphotos_651291958-stock-illustration-yellow-blue-sweet-cherries-leaves.jpg.webp)
Педагогічна рада ухвалила рішення про нагородження Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» та про нагородження учнів 11-х класів золотими та срібними медалями.
Окрім цього, розглядалися організаційні питання за планом!
Пишаємось нашими учнями та вчителями!
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2024-05-30-184010-1024x576.jpg)
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/5273.970.jpg)