![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/depositphotos_650187908-stock-photo-businessman-finger-touch-phone-working.jpg.webp)
Нейромережі відкривають нові горизонти в освітній сфері, і ми раді запропонувати вам можливість освоїти чат GPT для розробки інтерактивних занять. Сергій Пойда, тренер Академії цифрового розвитку, підготував відеоінструкцію, яка допоможе вам навчитися формувати ефективні запити до нейромережі.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/depositphotos_252500828-stock-photo-wireframed-blue-robot-hand-touching.jpg.webp)
Запрошуємо вас переглянути це відео – «ChatGPT for teachers» https://bit.ly/4b3W3lO , щоб разом із тренером створити запит для ChatGPT, який зробить ваш урок сучасним та інтерактивним. Відеоінструкція «ChatGPT for teachers» доступна на YoyTube каналі Сергія Пойди. — с Сергій Пойдой.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/04/depositphotos_576065302-stock-illustration-set-ukrainian-symbols-blue-yellow.jpg.webp)