Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

Ліцей №9 долучається до спільного онлайн-марафону від НБУ та IT-академії GoITeens ”Кібербезпека & діти: шахрай не пройде!”який стартує 7 червня.

Дата початку: 7 червня 2024 року.

Тривалість: 5 днів.

Участь у марафоні безкоштовна.

Під час марафону діти зможуть створити власний ІТ-проєкт та спробувати себе в ролі одного з фахівців цієї сфери: розробника ігор, SMM-спеціаліста або програміста чат-ботів у телеграмі.

Важливо! Педагоги, які реєструватимуть своїх учнів та студентів, матимуть змогу отримати іменні подяки. Для цього після реєстрації учнів за основним посиланням перейдіть сюди: https://forms.gle/2C2cpkzCfuZvd7o56 та заповніть коротку форму. Подяки будуть відправлені після завершення марафону.

Діти будуть поділені на вікові категорії, для яких розроблені три окремі програми.

 • Наймолодші учасники віком від 7 до 10 років спробують себе в ролі розробників ігор. У візуальному середовищі програмування “Scratch” діти створять гру про котика, який допомагає бабусі опанувати правила кібербезпеки. Герої гри боротимуться із шахраями у власноруч побудованому лабіринті, дізнаються про кіберполіцію та врятують бабусю від кіберзлочинців.

 • Креативникам віком від 10 до 17 роківтрапиться нагода засвоїти навички Digital Design та спробувати себе в ролі SMM-фахівців. Учасники створюватимуть за допомогою графічних редакторів візуали для соціальних мереж про кібербезпеку та меми, які навчать найскладнішим речам за допомогою гумору.

 • Юні кодери віком від 10 до 17 роківпротягом марафону опанують основи програмування за допомогою Python та навчаться створювати чат-боти в телеграмі. Учасники марафону розроблять власний чат-бот для генерації складних паролей та дізнаються, чому так важливо створювати надійні паролі для своїх акаунтів.

Як буде проходити марафон?

 • На початку марафону учасники відвідають вступну лекцію за участю експерта НБУ та дізнаються більше про правила кібербезпеки.

 • Протягом перших 3 днів о 16:00 діти отримуватимуть завдання. Кожне завдання – це навчальний ролик. Залежно від вікової категорії він буде про Scratch, Python або Digital Design.

 • Четвертий день дається для дороблення проєкту.

 • П’ятий день – отримання сертифікатів.

Реєстрація на участь в марафоні – за посиланням: https://ua-it.co/4dVhDer

Учасники, які виконають всі завдання, отримають сертифікати, бонуси від GoITeens та партнерів

Приєднуйтеся до нашого марафону! Не пропустіть шанс отримати нові корисні знання та нових друзів!

Марафон відбудеться в межах Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії НБУ з платіжної безпеки #КібербезпекаФінансів, яка розпочнеться 30 травня та триватиме до 30 вересня 2024 року, посилання на сайт кампанії: https://promo.bank.gov.ua/payment-security/.

КібербезпекаФінансів

Зареєструватися

Залишити коментар