Ліцей №9
Мелітопольської міської ради
Запорізької області

Search

Ліцей №9 долучається до масштабної освітньої реформи, яка підвищує обороноздатність наших суспільства й держави!

«Міністерство освіти і науки України розпочинає оновлення предмету «Захист України» для 10-11 класів і разом з Майбутні відкриває НАБІР ТРЕНЕРІВ!

Оновлення предмету «Захист України» створили спільними зусиллями Міносвіти, Міноборони, експерти та експертки українського громадянського суспільства.

Прямо зараз оновлюється підхід до викладання курсу «Захист України» в 10-11 класах (Раніше: Захист Вітчизни, Довійськова підготовка). У 2023 році уряд виділив із держ бюджету 1,74 млрд грн субвенції на програми підвищення кваліфікації викладачів і викладачок курсу, а також закупівлю обладнання: від стрілецьких тренажерів та навчальних дронів до аптечок і медичних манекенів.

10-го червня в Києві стартує перший етап навчання тренерів.

Лісовий Оксен Васильович
Міністр освіти і науки України


Наше спільне з тренерами і вчителями завдання — сформувати в українському суспільстві оборонну свідомість та стійку громадянську позицію. Ми хочемо допомогти сьогоднішньому старшокласнику й майбутньому дорослому українському громадянину розвинути спроможність захищати себе, свою громаду та країну від різноманітних загроз, а також відшукати для себе різні ролі: як у контексті армії, так і в цивільному житті.

Залишити коментар