Користувачі порталу «Нові Знання» тепер можуть використати можливості JustClass

Шановні вчителі!

Компанія «Нові Знання» разом з JustClass зробили інтеграцію, що відкриває нові горизонти у навчанні учнів. Немає сумнівів, що це стане чудовим нововведенням для освітнього процесу, який впевнено крокуватиме назустріч майбутньому.

Користувачі порталу «Нові Знання» тепер можуть використати можливості JustClass для організації навчального процесу в онлайн-форматі. Вчителі та учні  отримають безоплатний доступ до бази з понад 40,000 унікальних навчальних завдань з 13 популярних шкільних предметів. Завдяки платформі освітяни мають можливість значно спростити свою роботу, оскільки на платформі забезпечено автоматичну оцінку робіт, що економить час на перевірку і дозволяє зосередитися на індивідуальному підході до кожного учня.

Всі завдання на платформі JustClass є унікальними і не містяться в базах готових домашніх завдань, що унеможливлює списування. Користувачам порталу «Нові Знання» пропонується широкий спектр задач для домашніх робіт, контрольних, тестів та самостійних робіт, також JustClass  постійно оновлюють базу завдань та функціональні можливості платформи, щоб відповідати сучасним освітнім вимогам.

Наша інтеграція відкриває нові можливості для викладачів та учнів, роблячи процес реєстрації та авторизації на платформі більш легким та зручним. Користуватись даною інтеграцією ви можете з головної сторінки порталу nz.ua , натиснувши на плитку JustClass. Авторизація проходить автоматично без додаткової реєстрації. Інструкція з використання сервісу — Відео інструкція