Цікаво знати!

Вплив телебачення на психічні процеси дітей!
Опубліковано: 2022-01-18
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Kid Inventors' Day!

У всьому світі 17 січня відзначається Міжнародний День дітей-винахідників (Kid Inventors' Day). Історія знає безліч прикладів винаходів, в яких діти грали одну з ключових ролей. Це не дивно, адже їх погляд на звичайні для нас об’єкти та ситуації - зовсім незвичайний. Вони цілком можуть помітити те, що нами, з тієї чи іншої причини, просто проігноровано. Діти - відмінні винахідники! Щорічно винахідництвом займаються близько 500 000 дітей у світі, серед яких понад 8000 вихованців МАН. І це їхнє свято!
Опубліковано: 2022-01-17
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Практичні поради з виявлення та нейтралізації негативного впливу кібербулінгу на дитину!

Кібербулінг або інтернет-мобінг – це сучасна форма агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу). «Зброєю» булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо. На жаль, така форма цькування набирає все більших обертів. Часто діти не розуміють, як можуть захиститися від кібербулінгу. Більш того, батьки самі часто не розуміють, як себе поводити і яким чином захистити дитину. А якщо врахувати швидкість поширення негативу в інтернеті, декому може здатися, що з проблемою нереально впоратися.
Опубліковано: 2022-01-13
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Про вибір підручників для 9 класів на 22/23 н.р.

У Ліцеї №9 ММР ЗО завершився вибір підручників для 9 класів на 22/23 н.р.
Опубліковано: 2022-01-13
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До Всесвітнього дня "Дякую"

Слово «дякую» має складну історію. Перш за все, ареал розповсюдження слів із цим коренем надзвичайно широкий – він охоплює майже усі германські мови (німецька «danke», голландська «dank», англійська «thank», скандинавські «tak», «takk»), усю групу західнослов’янських мов (чеська «děkuji», польська «dziękuję», словацька «ďakujem»), а також вживається у білоруській «дзякуй» та українській мовах. З великих міст світу самим ввічливим вважається Нью-Йорк – «дякую» тут найчастіше вимовляють. В Україні цей день став святковим з 2008 року. Таку дату запровадили для того, щоб люди не забували про виявлення вдячності. Стародавні мудреці вважали, що найбільша розкіш у житті – це розкіш людського спілкування, українству споконвіку притаманні доброзичливість, чуйність, гуманізм та висока етична культура, в основі котрих лежить прагнення до злагоди та порозуміння.
Опубліковано: 2022-01-11
Автор: AdminAutor
Детальніше..
ЗНО та ДПА 2022!

Особливості підготовки до ЗНО та ДПА у 2022 році!
Опубліковано: 2022-01-06
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Пробне ЗНО!

До уваги здобувачів освіти та батьків! До вашої уваги алгоритм реєстрації на пробне ЗНО. Дякуємо за співпрацю!
Опубліковано: 2022-01-06
Автор: AdminAutor
Детальніше..
#2022!

Шановні друзі! Колектив Ліцею №9 вітає вас з Новим 2022 роком! Нехай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще!
Опубліковано: 2021-12-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо команду учнів ліцею "Юні знавці" за участь у інтерактивній грі "Що? Де? Коли?", яку підготував НЮУ імені Ярослава Мудрого! Подяка учителю історії та правознавства Рубану Миколі!
Опубліковано: 2021-12-27
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Чим відрізняється булінгу від конфлікту!

Учителі стають свідками конфліктних ситуацій у класі щодня. Як діяти, коли виник конфлікт? Чим відрізняється булінг від конфлікту? Та як виховувати емпатію, взаємоповагу і толерантність у найменших школярів? Психолог Тетяна Марченко пояснює найважливіші кроки вчителів та батьків у роботі з конфліктами.
Опубліковано: 2021-12-23
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо Сурядну Марину, ученицю 8-А класу, яка зайняла І місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови! Керівник: Черемісінова Юлія Леонідівна!
Опубліковано: 2021-12-20
Автор: AdminAutor
Детальніше..