День Героїв Небесної Сотні!

ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ Мій шлях: на темну не зважати ніч, Адже настане ранок неодмінно! Він розітне тенета протиріч, Зрадіє сонцю рідна Україна. І прийдуть мирні дні в наш рідний дім, Що навіки в пошані і у славі! Після війни в натхенному труді Служитимемо ми своїй державі. ©
Опубліковано: 2023-02-20
Автор: AdminAutor
Детальніше..
20 лютого - День Героїв Небесної Сотні!

«Небе́сна Со́тня» — прийнята в Україні збірна назва загиблих протестувальників, які мали безпосередній стосунок до ідеї та акції Євромайдану (Революції гідності) у грудні 2013 — лютому 2014 року (w)
Опубліковано: 2023-02-20
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Євромайдан.... сторінками історії сучасної України...

18 лютого 2014 рік - початок боротьби українського народу за свободу та гідність,найкривавіший етап євромайдану!
Опубліковано: 2023-02-18
Автор: AdminAutor
Детальніше..
"Єднаємось! Переможемо!"

Шановні гості сайту! До Дня Єднання та до Дня Небесної сотні, Ліцей №16 м.Мелітополь запустив ДОНАТ "Єднаймось! Переможемо!" Давайте об'єднаймося та  допоможемо  нашим хлопцям  116-ої бригади  Мелітопольської тероборони наблизити ПЕРЕМОГУ, адже тільки разом ми можемо подолати ворога, саме у єдності -  наша сила і міць!
Опубліковано: 2023-02-16
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Наша сила в єдності!

Українці єдині. Українці незламні. Українці довели всьому світу, що будуть битися за кожен клаптик своєї землі! Українці героїчно чинять спротив на тимчасово окупованих територіях і відважно виборюють свободу України. Українці єдині в радості та горі. Українці єдині в допомозі та боротьбі. І всі ми єдині у прагненні до Перемоги! Саме в єдності наша сила! Слава Україні!
Опубліковано: 2023-02-16
Автор: AdminAutor
Детальніше..
#ПрапорСоборності

Сотні мелітопольців, які поки що живуть в інших містах України, долучилися до флешмобу #ПрапорСоборності. Всіх об’єднує одна любов - до нашого українського Мелітополя. На всіх одна мрія - якнайшвидше повернутися додому. Сьогодні, як і кожного дня, я зізнаюся в любові до рідного Меліка і його незламних жителів. А ми разом робимо все, щоб повернути наше місто. (див."Детальніше")
Опубліковано: 2023-02-16
Автор: AdminAutor
Детальніше..
#UAразом та #об'єднаніУкраїною

16 лютого - День єднання (див. "Детальніше")
Опубліковано: 2023-02-16
Автор: AdminAutor
Детальніше..
#UAразом та #об'єднаніУкраїною

Освітянський телеміст "Об'єднані Україною" за участю міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета (див. "Детальніше")
Опубліковано: 2023-02-16
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До відома випускників 2023 та їхніх батьків!

Шановні випускники — 2023 та їхні батьки! ✨Ми створили онлайн-дошку, де кожен з вас може анонімно поставити запитання й отримати змістовну відповідь спеціаліста управління освіти ММР ЗО з питань одержання документів про освіту та НМТ на каналі «Освіта MLT». ❗️Для цього потрібно: перейти за покликанням (див."Детальніше"); внизу дошки натиснути ➕; поставити запитання; опублікувати. Чекаємо на ваші запитання!
Опубліковано: 2023-02-14
Автор: AdminAutor
Детальніше..
З Новим роком!

З прийдешнім Новим роком, любі колеги! Як тільки він переступить поріг нашого будинку, все буде абсолютно по-новому. Цей рік подарує нам усім мир та спокій. Слово «новий» віщує нові сподівання, очікування, тож бажаю, щоб прийдешній рік виправдав ваші надії та мрії на всі 2023%. Залиште всі негаразди позаду і в цю новорічну ніч повірте в диво, воно обов'язково збудеться! Щасливого Нового року!
Опубліковано: 2023-01-01
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Зі святом!

2022 рік поранив нас у серце. Ми виплакали всі сльози. Прокричали всі молитви. 311 днів. Про кожну хвилину нам є що сказати. Але більшість слів – зайві. Не потрібні пояснення, прикраси. Потрібна тиша. Щоб почути. Потрібні паузи. Щоб усвідомити. Ми не знаємо достеменно, що принесе нам новий, 2023-й, рік. Я хочу всім нам побажати одного – перемоги. І це головне. Одне побажання для всіх українців. Нехай цей рік буде роком повернення. Повернення наших людей. Воїнів – до своїх родин. Полонених – до своїх домівок. Переселенців – до своєї України. Повернення наших земель. І тимчасово окуповані стануть назавжди вільними. Повернення до звичайного життя. До щасливих хвилин без комендантської години. До земних радощів без повітряних тривог. Повернення того, що у нас вкрали. Дитинства наших дітей, спокійної старості наших батьків. Нехай усе це принесе новий рік. Ми готові за це боротися. Ось чому кожен із нас тут. Я тут. Ми тут. Ви тут. Усі тут. Ми всі – це Україна. Слава Україні! З Новим роком! ____ Версія жестовою мовою: https://youtu.be/AekmhA8DnAQ
Опубліковано: 2022-12-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..