Зі святом!

2022 рік поранив нас у серце. Ми виплакали всі сльози. Прокричали всі молитви. 311 днів. Про кожну хвилину нам є що сказати. Але більшість слів – зайві. Не потрібні пояснення, прикраси. Потрібна тиша. Щоб почути. Потрібні паузи. Щоб усвідомити. Ми не знаємо достеменно, що принесе нам новий, 2023-й, рік. Я хочу всім нам побажати одного – перемоги. І це головне. Одне побажання для всіх українців. Нехай цей рік буде роком повернення. Повернення наших людей. Воїнів – до своїх родин. Полонених – до своїх домівок. Переселенців – до своєї України. Повернення наших земель. І тимчасово окуповані стануть назавжди вільними. Повернення до звичайного життя. До щасливих хвилин без комендантської години. До земних радощів без повітряних тривог. Повернення того, що у нас вкрали. Дитинства наших дітей, спокійної старості наших батьків. Нехай усе це принесе новий рік. Ми готові за це боротися. Ось чому кожен із нас тут. Я тут. Ми тут. Ви тут. Усі тут. Ми всі – це Україна. Слава Україні! З Новим роком! ____ Версія жестовою мовою: https://youtu.be/AekmhA8DnAQ
Опубліковано: 2022-12-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..
День захисників і захисниць України!

14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України. Це День тих, хто бореться. Це День того, за що ми боремось. Це День того, яку перемогу ми здобудемо. 14 жовтня ми дякуємо. Дякуємо усім, хто бився за Україну в минулому. І усім, хто б’ється за неї тепер. Усім, хто перемагав тоді. І усім, хто неодмінно переможе зараз. Переможе так, що це увінчає успіхом боротьбу багатьох поколінь нашого народу. Народу, який завжди хотів найбільше одного – волі. Для себе. І для своїх дітей. З Днем захисників і захисниць України! Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! З Днем Українського козацтва! Слава усім нашим героям! Слава усім, хто воює, працює й допомагає! Слава Україні!
Опубліковано: 2022-10-14
Автор: AdminAutor
Детальніше..
З днем працівника освіти!

Шановні колеги і колежанки! Вітаємо усіх зі Святом! Сонячних променистих думок, віри, надії у спільну Перемогу. Сьогодні вчитель - порадник, друг, наставник, який веде дорогою знань і навчає бути Людиною. Це відповідальна та кропітка праця, що потребує сил, витримки, наснаги . Щиро бажаємо Вам здоров’я та злагоди у Ваших родинах. Все буде Україна! Зі святом!!!
Опубліковано: 2022-10-02
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо з днем міста!

Мелітополь — найкраще місто на Землі ! Вітаємо всіх з Днем нашого міста і бажаємо мирного неба над головою, добра, взаємоповаги і чудових можливостей. Мелітополь — це ми!
Опубліковано: 2022-09-25
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До уваги учасників освітнього процесу

Дискутуй про Україну!Досліджуй минуле, сучасність та майбутнє України разом з однолітками й дорослими.
Опубліковано: 2022-09-22
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До уваги учасників освітнього процесу!

Методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в ЗЗСО в умовах дистанційного навчання у 2022/2023 навчальному році!
Опубліковано: 2022-09-20
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Навчання під час війни

СПІЛЬНО ДО НАВЧАННЯ Унікальна платформа для батьків та вчителів, створена «Освіторією» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання стосовно навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану, інформацію про можливості та допомогу, а також експертні матеріали від Оcвіторія Медіа. Сайт є безкоштовним та постійно оновлюється.
Опубліковано: 2022-09-20
Автор: AdminAutor
Детальніше..
ВІТАЄМО!

Шановні вчителі, здобувачі освіти та батьки! Прийміть привітання до нового навчального року від учнів Ліцею 9 ММР ЗО!(див. "Детальніше")
Опубліковано: 2022-08-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До уваги вчителів, здобувачів освіти та батьків!

Шановні вчителі, учні та батьки! До вашої уваги розклад навчальних занять на 2022/2023 н.р. (див. "Детальніше")
Опубліковано: 2022-08-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..
ВІТАЄМО!!!

Шановні учні, батьки! Колектив Ліцею № 9 щиро вітає вас зі святом – з Днем знань. День знань — символ чистоти, доброти. Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Нехай новий навчальний рік пройде результативно як для учнів, так і для батьків, педагогів. Бажаємо завжди прагнути до чогось високого і доброго, відкривати для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати все нові і нові вершини, адже сучасність потребує саморозвитку, рішучості, впевненості. За підтримки місцевої влади та прийняття спільних рішень з управлінням освіти ММР ЗО ми розпочинаємо 2022/2023 н.р. з новими можливостями. Презентуємо платформу для дистанційного навчання учнів 8-11 класів з основних предметів (див. "Детальніше"). Ми навчаємось та працюємо за українськими програмами у зручний для Вас час. Протягом першого тижня проходитиме налаштування роботи між закладами освіти та дітьми, які залишились на тимчасово окупованій території та виїхали на підконтрольну Україні територію. Сайт буде мобільним: матеріали будуть довантажуватись протягом начального року. Учні зможуть завантажити навчальний план, підручники, навчальний матеріал для самостійного вивчення. Вся інформація конфіденційна. Разом ми зможемо все!
Опубліковано: 2022-08-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До організації нового навчального року!

Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році (див. "Детальніше")
Опубліковано: 2022-08-30
Автор: AdminAutor
Детальніше..