Тепла, миру та спокою в вашу Весну!
З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі дівчата, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай життя дарує натхнення для нових творчих успіхів і перемог.
![](https://gimnaziya9.zp.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-2024-03-08-082955-1.jpg)