07 червня 2024 року Ліцей №9 долучився до довгоочікуваної освітянської події Магістральний mini-EdCamp Melitopol «Там, де є українське вчительство, там — українська освіта!», яка проходила у Запоріжжі.

Захід проводився у змішаному форматі (онлайн та офлайн), тож долучитися змогли навіть колеги з віддалених куточків України та поза її межами.

З вітальним словом до учасників звернулася Олена Тюріна — начальник управління освіти ММР ЗО та Юрій Захарчук — заступник Мелітопольського міського голови.

На цій конференції освітяни Ліцею №9 взяли участь у двох експертних паралелях та двох сесіях, де опрацьовували цікаві й актуальні теми

І паралель «Педагогічний інтенсив»:

Нове покоління творців: використання

ШІ в освітніх проєктах

НУШ у дії: потужна українська

Академічна мобільність

Табір майбутніх професій МБФ «Альянс громадського здоров’я»

STEMити? STEMити!

Як розкусити твердий горішок, не зламавши зуби: використання відео Pi-stacja.UA

Гейміфікація в початковій школі

ІІ паралель «Психологія незламності»:

Війна — діти — Хібукі

Особистий ресурс: вектори відновлення і підтримки

Дихай наповну

Особлива сесія від команди EdCamp Ukraine «Повірмо, перемагаймо, підтримуймо: як створити спільноту, що є стійкою»

Як нам піклуватися про себе в умовах хронічного стресу

На вчительській сесії мелітопольські освітяни представили колегам досвід роботи наших шкіл «Добрі практики».

Під час панельної дискусії обговорювалися питання витривалості мелітопольської освіти в умовах воєнного стану та щодо підтримки тих, хто залишається на ТОТ.

Цікаво було почути думку Таміли Ташевої — постійного представника Президента України в АР Крим.

Ліцей №9 щиро дякує команді EdCamp Ukraine та нашим постійним і надійним партнерам за довіру і підтримку. Все буде Україна!