Ліцей №9 з успіхом перемагає у дебатах на тему “Штучний інтелект: панацея чи вирок?” і завойовує почесні нагороди !

У Ліцеї №9 тривала кропітлива підготовка, яка передбачала глибокий аналіз та обговорення різних аспектів цієї складної теми. Учні доклали багато зусиль, щоб досконально вивчити всі тонкощі питання, підготувати вагомі аргументи та навчитися майстерно презентувати свої думки.

На фінальному етапі між Ліцеєм №9 та Ліцеєм №24 розгорнулася жорстока боротьба! Капітани команд кожної школи взяли на себе відповідальність за підготовку своїх товаришів, ретельно перевіряючи готовність команди до важливого етапу.

Судді, хоча й були суворими, проте виявилися справедливими, забезпечуючи об’єктивність і чесність у визначенні переможців. Емоції перепліталися під час дебатів, відображаючи напружену боротьбу та страсті, які були присутні у кожному учаснику. Кожен приніс свої аргументи та точку зору, відкриваючи нові погляди на проблему.

Ліцей №9 святкує радість перемоги, адже їхні зусилля і наполегливість були гідно оцінені! Цей успіх є підтвердженням високого рівня підготовки учнів та їхньої здатності аргументовано відстоювати свої позиції. Вітаємо переможців і бажаємо їм нових звершень та досягнень у майбутньому!