Ліцей №9 Відзначає День Знань: Достойно з Честю та Гідністю !

Ліцей №9 завжди з нетерпінням чекає початку нового навчального року. Це особливий день для всіх учнів, вчителів та батьків, адже він символізує нові можливості, знання та виклики. Цього року Ліцей №9 відзначає День знань з особливою гордістю, адже за плечима у нашої шкільної спільноти безліч випробувань, які ми пройшли достойно, з честю та гідністю.

Минулі роки були для нас непростими. Пандемія COVID-19, дистанційне навчання, ВІЙНА! Суспільні та економічні виклики – все це залишило свій слід. Проте Ліцей №9 не тільки витримав всі труднощі, але й зміг знайти нові шляхи для розвитку та самовдосконалення. Вчителі опановували новітні технології, учні адаптувалися до нових форм навчання, а батьки надавали незамінну підтримку.

Початок навчального року ми зустрічаємо з новими силами. Це час нових знайомств, нових знань та нових звершень.Також ми вітаємо нових учнів, вчителів, які приєдналися до нашої шкільної родини цього року. Ми впевнені, що спільними зусиллями ми досягнемо нових висот.

Ліцей №9 завжди ставить перед собою амбітні цілі. Цього року ми плануємо впровадження нових освітніх програм, розширення позашкільної діяльності, активну участь у наукових та культурних проєктах. Ми прагнемо, щоб кожен учень відчував себе частиною великої шкільної спільноти, де його мрії та інтереси знаходять підтримку та розвиток.

Ми хочемо висловити нашу вдячність усім, хто допомагає нам у нашій освітній місії. Батькам – за їхню довіру та підтримку, вчителям – за їхню самовідданість та професіоналізм, учням – за їхню допитливість та наполегливість. Разом ми творимо майбутнє, в якому знання та культура відіграють ключову роль.

День знань у Ліцеї №9 – це не просто початок навчального року. Це символ нашої спільної сили, єдності та прагнення до знань. Ми з гордістю дивимося в майбутнє і впевнені, що попереду нас чекають нові досягнення та перемоги. З новими силами, з новими друзями, ми готові до нових звершень!

З Днем знань, Ліцей №9! Нехай цей навчальний рік буде сповнений успіхів, радості та відкриттів!

Разом до Перемоги! Все буде Україна! Слава ЗСУ!