День молоді(12 серпня 2024 р., понеділок)

Ліцей №9 Підтримує Прагнення Української Молоді до Інтеграції в Європейську Спільноту!

У сучасному світі прагнення до демократії, свободи та інтеграції в європейську спільноту стає все більш актуальним для української молоді. Ліцей №9 активно підтримує ці прагнення, сприяючи формуванню цінностей, необхідних для повноцінного життя в демократичному суспільстві.

Виховання Демократичних Цінностей

У Ліцеї №9 велика увага приділяється вихованню учнів в дусі демократичних цінностей. Вчителі сприяють розвитку критичного мислення, відповідальності та поваги до прав і свобод кожної людини. Під час уроків обговорюються важливі теми, пов’язані з правами людини, свободою слова та верховенством права.

Інтеграція в Європейську Спільноту

Ліцей №9 активно співпрацює з європейськими навчальними закладами та організаціями, беручи участь у міжнародних проєктах та обмінах. Це дозволяє учням безпосередньо ознайомитися з культурою та цінностями європейських країн, розширити свої горизонти та наблизитися до європейських стандартів освіти.

Підтримка Молоді

Однією з головних цілей Ліцею №9 є підтримка молоді у їхньому прагненні до саморозвитку та досягнення успіхів. Викладачі ліцею заохочують учнів брати участь у різноманітних конкурсах, конференціях та форумах, які допомагають розвивати їхні таланти та навички. Особлива увага приділяється вивченню іноземних мов, що є ключовим елементом для інтеграції в європейську спільноту.

Цінності Свободи

Ліцей №9 впроваджує програми, що сприяють розвитку особистісної свободи та автономії учнів. Учні навчаються відстоювати свої права та поважати права інших, розуміють важливість свободи вибору та відповідальності за свої дії. Це дозволяє їм бути активними та свідомими громадянами, готовими до участі в демократичних процесах.

Висновок

Ліцей №9 грає важливу роль у підтримці прагнень української молоді до інтеграції в європейську спільноту та утвердження цінностей демократії та свободи. Завдяки зусиллям викладачів та активній участі учнів, ліцей створює умови для всебічного розвитку особистості та підготовки до життя в сучасному світі. Молодь, вихована в Ліцеї №9, є надією на світле майбутнє України, яка впевнено крокує шляхом до європейської інтеграції.