Конкурси

Вітаємо Слюсаря Данила, учня 11-Б класу, який посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергозбереження «Енергія і середовище» у 2021/2022 н.р.! Подяка учителю фізики Сапожніковій Наталії!

Вітаємо Рєзнікову Єлизавету, ученицю 11-Б класу, за перемогу у творчому конкурсі фотоколажів та відеоматеріалів «Точні науки в моїй майбутній професії»! Подяка учителю математики та інформатики Ірині Федак!

Вітаємо Грубніка Богдана, учня 10 класу, лауреата ІІ (міського) етапу XXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаємося ж, брати мої!», номінація «Історія». Керівник: Шелестюк Владислав Анатолійович!

Вітаємо команду учнів ліцею «Юні знавці» за участь у інтерактивній грі «Що? Де? Коли?», яку підготував НЮУ імені Ярослава Мудрого! Подяка учителю історії та правознавства Рубану Миколі!

Вітаємо Сурядну Марину, ученицю 8-А класу, яка посіла І місце у ІІІ (обласному) етапі XII Міжнародного конкурсу ім. Т. Шевченка! Подяка учителю української мови та літератури Марині Саклаковій!

Вітаємо команду учнів ліцею «Articul» за участь у міському конкурсі-грі з основ медіаграмотності «SMM-щики»! Керівник: учитель історії Микола Рубан!

Вітаємо Рубцову Ярославу, ученицю 7-А класу, яка посіла І, ІІ та ІІІ місце у Міжнародному дистанційному конкурсі «Олімпіс-2021» (номінація: біологія, інформатика, англійськоа мова та математика)

Вітаємо Любишко Юлію, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІ місце у міському марафоні знавців німецької мови «Märchenland-2021»! Подяка учителю німецької мови Світлані Жовтоконь!

Вітаємо вихованку Центру позашкільної освіти БАРТКІВ АНАСТАСІЮ (гурток «Хімія», наукова керівниця Олена Хромишева), ученицю 11-А класу ліцею, яка посіла І місце у категорії «Хімія» Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2021»!

Вітаємо Коваленко Марію, ученицю 10-А класу, яка посіла І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика! Подяка учителю української мови та літератури Вірі Федоренко!

Вітаємо команду учнів ліцею, яка посіла ІІ місце у міському фізкультурно-патріотичному фестивалі учнів «Козацький гарт 2021»!

Вітаємо Сурядну Марину, ученицю 8-А класу, яка посіла І місце у ІІ (міському) етапі Міжнародного конкурсу ім. Петра Яцика! Подяка учителю української мови та літератури Марині Саклаковій!

Вітаємо Рєзанову Уляну, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІІ місце у ІІ (міському) етапі XII Міжнародного конкурсу ім. Т. Шевченка! Подяка учителю української мови та літератури Євдокії Атрошенко!

Вітаємо Сурядну Марину, ученицю 8-А класу, яка посіла І місце у ІІ (міському) етапі XII Міжнародного конкурсу ім. Т. Шевченка! Подяка учителю української мови та літератури Марині Саклаковій!

Вітаємо команду учнів ліцею «Допитливі та кмітливі», дипломанта міського конкурсу з історії «Історичні мандри»! Керівник: учитель історії Владислав Шелестюк!

Вітаємо Рєзнікову Єлизавету, ученицю 11-Б класу, яка посіла ІІ місце у міському конкурсі відероликів «Правила знаю — життя зберігаю!» Подяка учителю інформатики Ірині ФЕДАК!