Всеукраїнська електронна науково-практична конференція

ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВЧИТЕЛІВ МИСТЕЦЬКИХ ДИСЦИПЛІН» 25-26 квітня 2018 року на базі експериментального закладу Мелітопольської гімназії № 9 Запорізької області

Критерії оцінювання

Для оцінювання письмової роботи необхідно користуватися критеріями оцінювання затвердженими наказом МОН від 21.08.2013 № 1222 «Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти».Систему переведення балів у оцінку обґрунтовують і оприлюднюють. - http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/36975/

Майстер-клас "Створення персональних веб-ресурсів"

03 лютого 2017 року на базі експериментального закладу ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України (кафедра ВОС та ІКТ) Мелітопольської гімназії № 9 Запорізької області пройшов майстер-клас к.п.н доцента Кондратової Л.Г. (науковий керівник експерименту) за темою "Створення персональних веб-ресурсів"

26.10 2016 року вчителі гімназії працювали плідно і цікаво на педраді, яка була присвячена темі інтерактивних технологій у виховній роботі

Педрада пройшла у вигляді тренінгу з використанням всіляких форм роботи. Психолог гімназії Яна Олександрівна учила вчителів емпатії. Соціальний педагог Олена Леонідівна проаналізувала анкети учнів і їх батьків, які показали, що в школі дітям комфортно і створюються всі можливі умови для їх розвитку. А класні керівники ділилися досвідом роботи.

8 інтернет-марафон від ВГ «Основа»!

Шановні колеги!

До вашої уваги записи вебінарів та матеріали 8 інтернет-марафону від ВГ «Основа»

24.05.2016р. в гімназії відбувся семінар для педагогів Запорізької області - слухачів курсів підвищення кваліфікації

Розпочався семінар зі знайомства з нашою гімназією та невеличким, проте чудовим концертом. Як потім казали гості, таланти наших учнів їх розчулили до сліз. Кафедра філологів української мови та літератури провела цікаві майстер-класи з використанням інновацій, зокрема хмарних технологій, скрайбінгу та веб-квесту. Семінар вийшов насиченим та цікавим, що відзначили всі гості, дякуючи адміністрації гімназії та вчителям за підготовку. Багато з почутого на майстер-класах стало для них відкриттям.

У Google появился бесплатный обучающий сервис для педагогов со всего мира

Корпорация Google запустила образовательный онлайн-центр для учителей. Доступ к учебным материалам предоставляется совершенно бесплатно. Сервисом может пользоваться педагог из любой страны мира, при условии владения английским языком.

Предполагается, что материалы обучат педагогов использовать инструменты Google в учебном процессе. Принимая во внимание образовательные тенденции, учителям просто необходимо «поспевать за прогрессом».

teacher12

Система образовательного центра демонстрирует максимальную гибкость и не требует от слушателя сидеть за монитором в определённое время или проходить уроки в строгой последовательности.

В зависимости от уровня подготовки учитель может выбрать базовый или продвинутый курс, охватить темы профессионального роста, экономии времени и обучения студентов.

В секции «Профессиональный рост» есть сведения о том, где и как искать ответы на вопросы, можно получать помощь от находящихся поблизости на карте Google учителей.

В секции «Экономия времени» содержится информация о том, как организовать административную работу так, чтобы её стало меньше, и она не отвлекала от самого интересного – собственно, преподавания.

Секция «Обучение студентов» содержит материалы о вдохновении: как вовлекать детей в учебный процесс, используя современные, понятные молодому поколению инструменты.

Квест з образотворчого мистецтва

Це цікаве заняття проходило протягом двох місяців. Діти, використовуючи інтернет, вивчали творчість видатної української художниці Євгенії Гапчинської.
Учні були поділені на три групи:
1 група вивчила біографію художниці,
2 група знайомилась з творчістю художниці та склали каталог її робіт;
3 група малювала картинки, застосовуючи стиль та манеру художниці.
22 квітня учні образотворчої студії підводили підсумки своєї цікавої роботи.

Тренінг в рамках експериментальної діяльності

І знову вчителі гімназії працюють на тренінгу в рамках експериментальної діяльності. Всі налаштовані на позитив та дружню співпрацю.

Участь у круглому столі у форматі онлайн вебінару

Педрада-аукціон ідей: Патріотичне виховання учнів за допомогою упровадження моделі класної та позаурочної систем

Веб-квест

Навіщо потрібна технологія веб-квест у навчанні?

Перед сучасною освітою стоїть завдання пошуку нових видів і форм організації навчальної діяльності. Навчання має розвивати самостійне критичне і творче мислення. З цією метою багато вчителів вже давно використовують проектну технологію, залучаючи ресурси мережі Інтернет. Але велика кількість інформації в мережі та її якість не тільки не спрощують процес роботи над проектом, але й ускладнюють його. Одне з можливих рішень даної проблеми це технологія веб-квест.

Детальныше про ВЕБ-КВЕСТ

Наші вчителі, керівники кафедр і творчих груп, стали активними учасниками веб-квесту. Методичний веб-квест можна переглянути за посилання

Тиждень медіакультури

22 лютого розпочався тиждень медіакультури.

Он-лайн урок "З Україною в серці"

13 жовтня вчителі Г9 приєдналися до відкритого онлайн уроку "З Україною в серці" Детальніше тут

Електронні методичні журнали та інші періодичні видання доступні для завантаження за посиланням "Журнали"