Вітаємо переможців МАН України

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Гребельна Ганна, учениця 11 класу, за успішний захист науково-дослідницької роботи у відділенні філософія і суспільствознавство у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
ВІТАЄМО!!!!

Участь у фіналі Обласного конкурсу "Спадщина"

21 квітня 2016 року у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара відбувся фінал конкурсу патріотичного спрямування «Спадщина», у якому прийняли участь 26 фіналістів (серед них вокальний ансамбль "Співаночки" Мелітопольської гімназії №9) зональних етапів конкурсу, що проходили з 18 березня по 13 квітня 2016 року, в яких змагалися 300 колективів та окремих виконавців.

ВІТАЄМО ансамбль "Співаночки"!

Перемога в Обласному фестивалії-конкурсі "Україна - це ми!"

Вітаємо переможців Міжнародного фестивалю!

Вітаємо переможців ІІІ Міжнародного полікультурного фестивалю-конкурсу "Переяславський дивограй"!!!
Требухова Єлізавета - І місце, номінація "Академічний вокал" (керівник Колос Н.В.),
Галаган Аліса - ІІ місце, номінація "Народний спів" (керівник Козлова Г.П.).

МИ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ В КУБІ! ТРИ ПЕРШИХ МІСЦЯ!!!

V Обласний фестиваль-конкурс хорового мистецтва "Мій спів тобі, мій краю рідний"

ІVВсеукраїнський конкурс "Імперія зірок 2016"

Вокальний ансамбль "Колосок" отримав  диплом лауреата ІІІ ступеня, номінація "Академічний вокал"

Міжнародний конкурс Парад талантів. Дніпропетровськ