Інтерв'ю з вчителем року

Дійшов свого фіналу І (міський) етап конкурсу «Учитель року 2017». Мелітопольська гімназія №9 в цьому році святкує тріумф. Наш вчитель – біолог Пестова Тетяна Глібівна стала переможницею конкурсу та зробила свій вклад в підвищення  престижу гімназії. Ми просто не могли пройти повз цієї події та взяли у неї інтерв’ю, вивідавши, яким же був її «шлях до перемоги».

 

«У Дев’яточу»: Хочемо привітати вас із перемогою та задати доволі закономірне питання: «У чому ж таки секрет успіху, чи це ваша маленька таємниця?»

Тетяна Пестова : На мою думку, складовими успіху є :знання, підтримка рідних та колег, впевненість у собі, сміливість та звичайно ж харизма.

«У Дев’яточку»: Напевно, боротьба за дане звання була доволі непростою. Який із етапів конкурсу був, на вашу думку, найскладнішим?

Тетяна Пестова: Мною було пройдено чотири етапи, кожен із них був цікавим, але й мав свої складнощі. При чому, складними були не самі завдання , а те, що для їх виконання були встановлений певний час, за який я повинна була показати весь свій досвіт. Я працюю в школі вже 20 років і досвіту у мене багато (на письмі він зайняв 156 сторінок.), тому часу критично не вистачало. Крім того були деякі технічні проблеми. Для мене дуже важлива атмосфера на уроці, бо вона сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Нажаль, у мене майже не було можливості створити таку атмосферу у класах, де я проводила  майстер - клас для вчителів( завдання другого етапу) та урок на чужих дітях(завдання третього етапу). Не обійшлося і без сюрпризів. Після завершення третього етапу конкурсу нас запросили на церемонію нагородження, де повинні були відбутися само презентація учасників та безпосередньо оголошення переможців. Всі були готові, але ніхто і не очікував, що для нас приготували ще одну перевірку. Ми повинні були намалювати плакат про себе, паралельно проходячи бліц – опитування з різних областей науки, та виконати ще кілька завдань. Це була доволі екстремальна ситуація.

«У Дев’яточку»: Що власне вам дав цей конкурс?( крім призу, звичайно)

Тетяна Пестова: Я ще раз переконалась, що можу досягти успіху, хоч і не завжди на це вистачає часу, здоров’я, енергії. Але, не зважаючи на це, кожна людина повинна досягти успіху. «Было время - нас не было и будет время -  нас не будет; так вот пока мы есть нужно достичь успеха, чтобы  не было обидно  и больно за бесцельно прожитые годы»

«У Дев’яточку»: Що ж, на цій прекрасній ноті ми завершимо. Дякуємо вам за чудове інтерв’ю та бажаємо подальших перемог!

Опубліковано: 2016-12-21