Олімпіади

Вітаємо Сурядну Марину, ученицю 8-А класу, за перемогу у IІI (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури! Керівник: Саклакова Марина Ммхайлівна!

Вітаємо Сурядну Марину, ученицю 8-А класу, яка зайняла І місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови! Керівник: Черемісінова Юлія Леонідівна!

Вітаємо Козубську Діану, ученицю 11-А класу, яка зайняла ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! Керівник: Рубан Микола Миколайович!

Вітаємо Веренчука Олександра, учня 11-В класу, який зайняв ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! Керівник: Рубан Микола Миколайович!

Вітаємо Архипова Данила, учня 7-А класу, який зайняв ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! Керівник: Котелевець Людмила Володимирівна!

Вітаємо Бондаренко Давіда, учня 9-А класу, який зайняв ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики! Керівник: Окулова Олена Олександрівна!

Вітаємо Куриліву Вікторію, ученицю 10-А класу, яка зайняла ІV місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури! Керівник: Дюжиков Юрій Олександрович!

Вітаємо Жарікова Олександра, учня 10-А класу, який зайняв ІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури! Керівник: Дюжиков Юрій Олександрович!

Вітаємо Мечкало Анастасію, ученицю 11-А класу, яка зайняла ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії! Керівник: Котелевець Людмила Володимирівна!

Вітаємо Шутя Дениса, учня 11-В класу, який зайняв ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біологі! Керівник: Чугай Людмила Віталіївна!

Вітаємо Шандибу Микиту, учня 8-А класу, який зайняв ІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії! Керівник: Дрізік Галина Володимирівна!

Вітаємо Бондаренко Давіда, учня 9-А класу, який зайняв ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства! Керівник: Рубан Микола Миколайович!

Вітаємо переможниць Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: Рєзанова Уляна, учениця 7-А класу (ІІ місце), керівник: Атрошенко Євдокія Павлівна; Сурядна Марина, учениця 8-А класу (ІІ місце), керівник: Саклакова Марина Михайлівна; Коваленко Марія, учениця 10-А класу (ІІІ місце) керівник: Федоренко Віра Юріївна

Вітаємо Ватоліну Вікторію, ученицю 11-Б класу, яка зайняла ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології! Керівник: Пєстова Тетяна Глібівна!

Уляна Рєзанова — переможниця Всеукраїнської олімпіади «Крок до знань — 2021» з англійської мови