Національно-патріотичне виховання

«Допоки пам'ять в серці не згасає»

Онлайн-марафон "Пам'ять поколінь", присвячений 78-річчю визволення Мелітополя

Інформаційний дайджест "Час згадати та вшанувати імена героїв-визволителів Мелітополя"

Віртуальна екскурсія до Мелітопольського Краєзнавчого музею "Мелітополь в роки німецько-радянської війни 1941-1943 рр. Історія німецько-радянської війни в пам'ятниках нашого міста".

13 жовтня в Ліцеї № 9 відбулися онлайн – заходи щодо відзначення Дня захисників та захисниць України у 2021 році!

"ЖИВА ПАМ'ЯТЬ! #БабинЯр #ЧервонаТочка. 29–30 вересня виповнилося 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. В ці поминальні дні педагогічний та учнівський колектив ліцею долучився до визначення цієї пам'ятної дати "

Проєкт «Музейний десант».

У рамках Меморандуму про співпрацю та партнерство між Мелітопольським міським краєзнавчим музеєм та управлінням освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області в Ліцеї № 9 відбувся історико – краєзнавчий лекторій «Пам'ять на тлі історії: до 80-х роковин злочину. Бабий Яр» Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими". Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених. Ліцеїсти 9-11 класів розширили свої знання з історії України та рідного краю, до їхньої уваги було представлено відеоматеріали, історичні документи. У класних кімнатах в цей день було оформлено символічні «камені спотикання» зі свічками пам’яті та представлено буклети з інформацією з навчально-методичних матеріалів з історії Бабиного Яру - "Бабин Яр: пам’ять на тлі історії".: https://uinp.gov.ua/public/elektronni-vydannya/babyn-yar-pamyat-na-tli-istoriyi

"План заходів з національно-патріотичного виховання на 2021/2022 н.р."

"З нагоди Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18травня, пропонуємо Перегляд кінофільму «Хайтарма» (6-11кл.)"

"Рій Ліцею № 9 "Непереможні", "Козацький звитяг" - човниковий біг, стрибки з місця, метання гранати"

"9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні"

"Дзвони чорнобиля"

Відеопрезентація ліцею №9 до 35 річчя Чорнобильської катастрофи