Самоврядування

#ЩедрийВівторокДіти — одна з найяскравіших благодійних подій, що відбулася в нашому ліцеї, яка має на меті виховувати цінність допомагати іншим серед молодого покоління та поширювали ідею того, що добро має звучати голосно. Це виявилось дуже успішною ініціативою, адже учні ліцею охоче брали участь у запропонованих акціях до Дня добрих справ. То ж, які результати ми отримали? Результати акції ''Монетні магнати'' ° 1 місце 8-Б, вага зібраних копійок 5 кг. 980 г. ° 2 місце 7-А з вагою 2кг. 186 г. ° 3 місце 7-Б вага монет 872 г. У загальній сумі вага зібраних копійок становила близько 10 кг., а за підрахунками сума зібраних коштів становить понад 600 грн. Результати акції ''Сміливі вчинки вчителів, заради голосів'' В даній номінації перемогла наша бібліотекарка Катьянова Анастасія Володимирівна, яка зобов'язалася протягом тижня на перервах вмикати музику в бібліотеці. Виконання зобов'язання втілиться з 13.12.2021 по 17.12.2021. Наразі відбувається підготовка новорічного плейлиста для підтримання святкової атмосфери та заряду позитивних емоцій. Дякуємо усім, хто приєднався до ініціаитиви, адже кожен з нас причетний до тих результатів, які ми досягли разом!

Школа обирає лідера

19 листопада відбулася інавгурація президента Ліцею №9. Безумовно, вибрати президента було складно, адже кандидати представили чудові президентські програми та гідно показали свої лідерські якості. Та з невеликим відривом за кількістю голосів перемогла Марина СУРЯДНА, учениця 8-А класу. Гідну посаду заступника президента посів Артур СЕРЕДА, учень 9-А класу. Марина СУРЯДНА урочисто дала присягу на вірність служби учням та колективу школи та отримала посвідчення президентки Ліцею №9 ММР ЗО. На інавгурації представили усіх міністрів парламенту учнівського самоврядування. Зі словами привітання виступила заступниця директорки Олена КАМІНСЬКА. Ми сподіваємось, що нова президентка та її команда збережуть і примножать традиції нашої школи.