Вітаємо!

Вітаємо команду учнів ліцею "Допитливі та кмітливі", дипломанта міського конкурсу з історії "Історичні мандри"! Керівник: учитель історії Владислав Шелестюк!
Опубліковано: 2021-11-30
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо Ватоліну Вікторію, ученицю 11-Б класу, яка зайняла ІІІ місце у II (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології! Керівник: Пєстова Тетяна Глібівна!
Опубліковано: 2021-11-29
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо переможниць Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: Рєзанова Уляна, учениця 7-А класу (ІІ місце), керівник: Атрошенко Євдокія Павлівна; Сурядна Марина, учениця 8-А класу (ІІ місце),керівник: Саклакова Марина Михайлівна; Коваленко Марія, учениця 10-А класу (ІІІ місце) керівник: Федоренко Віра Юріївна
Опубліковано: 2021-11-29
Автор: AdminAutor
Детальніше..
«Допоки пам'ять в серці не згасає»

У четверту суботу листопада Україна віддає шану мільйонам жертв голодоморів в Україні у XX столітті. Наймасштабніший із них був у 1932-1933 роках.
Опубліковано: 2021-11-27
Автор: AdminAutor
Детальніше..
“Синя стрічка – проти насильства”

З метою попередження проявів жорстокості та насилля серед учнівської молоді 25 листопада в ліцеї відбулася профілактична загальношкільна акція “Синя стрічка – проти насильства”. Відомо, що синя стрічка символізує синці на тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Лідери учнівського самоврядування на перервах проводили інформаційні хвилинки, де доводили до відома учнів, що сьогодні Міжнародній день боротьби з насильством щодо жінок та розповідали про прояви насильства. Для кращого візуального сприйняття акції школярі підготували символічні сині стрічки. У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла, тому ми тримаючись за руки та з посмішкою на обличчі, скажемо: "насильству - НІ!"
Опубліковано: 2021-11-25
Автор: AdminAutor
Детальніше..
«16 днів проти насильства»

План заходів у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Ліцеї №9 Мелітопольської міської ради Запорізької області.
Опубліковано: 2021-11-25
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Школа обирає лідера

19 листопада відбулася інавгурація президента Ліцею №9. Безумовно, вибрати президента було складно, адже кандидати представили чудові президентські програми та гідно показали свої лідерські якості. Та з невеликим відривом за кількістю голосів перемогла Марина СУРЯДНА, учениця 8-А класу. Гідну посаду заступника президента посів Артур СЕРЕДА, учень 9-А класу. Марина СУРЯДНА урочисто дала присягу на вірність служби учням та колективу школи та отримала посвідчення президентки Ліцею №9 ММР ЗО. На інавгурації представили усіх міністрів парламенту учнівського самоврядування. Зі словами привітання виступила заступниця директорки Олена КАМІНСЬКА. Ми сподіваємось, що нова президентка та її команда збережуть і примножать традиції нашої школи.
Опубліковано: 2021-11-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Національний проект «Безпечна країна»

19 листопада у ліцеї було проведено Єдиний національний урок на тему «Безпечна дорога додому».
Опубліковано: 2021-11-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..
19 листопада - єдиний національний урок "Безпечна дорога додому"

Із 15 до 21 листопада 2021 року відбуватиметься другий етап Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Перший етап в Україні відбувся у травні цього року. Згідно з Загальним Планом заходів Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху 19 листопада визначено датою проведення Єдиного національного уроку у загальноосвітніх навчальних закладах на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проекту «Безпечна країна». З нагоди проведення Єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху, що проходить у загальноосвітніх навчальних закладах в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в Україні, Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок ДТП” спільно з Міністерством освіти та науки України пропонує Вашій увазі навчально-методичний посібник, який було розроблено для підготовки до цього уроку, а також низку навчально-роз’яснювальних відеоматеріалів, які ви можете демонструвати дітям у ході уроку.
Опубліковано: 2021-11-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА!

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
Опубліковано: 2021-11-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До Всесвітнього дня дитини!

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього нашого світу.
Опубліковано: 2021-11-18
Автор: AdminAutor
Детальніше..