День відкритих дверей!

Шановні учні 9-х класів та їх батьки! Ліцей №9 Мелітопольської міської ради Запорізької області запрошує вас 28 січня 2022 року о 16.30 на день відкритих дверей! День відкритих дверей - це традиційний захід, у межах якого майбутні десятикласники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в ліцеї та зробити перший крок до втілення своєї мрії щодо вибору майбутньої професії!
Опубліковано: 2022-01-27
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Запобігання загибелі та травмування людей від вибухонебезпечних предметів!

26 січня співробітники ювенальної поліції Мелітопольського РУП ГУНП , лейтенант Ковальчук Максим Валерійович, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям лейтенант служби цивільного захисту Грицаєнко Олексій Вікторович та начальник зміни ОКВ (м. Мелітополь) ОКЦ ГУ ДСНС України майор служби цивільного захисту Ганжа Максим Віталійович провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями Ліцею 9 щодо запобігання загибелі та травмування людей від вибухонебезпечних предметів.
Опубліковано: 2022-01-26
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо Грубніка Богдана, учня 10 класу, лауреата ІІ (міського) етапу XXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаємося ж, брати мої!", номінація "Історія". Керівник: Шелестюк Владислав Анатолійович!
Опубліковано: 2022-01-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Цікаво знати!

Вплив телебачення на психічні процеси дітей!
Опубліковано: 2022-01-18
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Kid Inventors' Day!

У всьому світі 17 січня відзначається Міжнародний День дітей-винахідників (Kid Inventors' Day). Історія знає безліч прикладів винаходів, в яких діти грали одну з ключових ролей. Це не дивно, адже їх погляд на звичайні для нас об’єкти та ситуації - зовсім незвичайний. Вони цілком можуть помітити те, що нами, з тієї чи іншої причини, просто проігноровано. Діти - відмінні винахідники! Щорічно винахідництвом займаються близько 500 000 дітей у світі, серед яких понад 8000 вихованців МАН. І це їхнє свято!
Опубліковано: 2022-01-17
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Практичні поради з виявлення та нейтралізації негативного впливу кібербулінгу на дитину!

Кібербулінг або інтернет-мобінг – це сучасна форма агресії, яка набула поширення з появою мобільних телефонів, інтернету. Будь-які її форми мають на меті дошкулити, нашкодити чи принизити людину дистанційно, без фізичного насильства (на відміну від булінгу). «Зброєю» булера стають соціальні мережі, форуми, чати, мобільні телефони тощо. На жаль, така форма цькування набирає все більших обертів. Часто діти не розуміють, як можуть захиститися від кібербулінгу. Більш того, батьки самі часто не розуміють, як себе поводити і яким чином захистити дитину. А якщо врахувати швидкість поширення негативу в інтернеті, декому може здатися, що з проблемою нереально впоратися.
Опубліковано: 2022-01-13
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Про вибір підручників для 9 класів на 22/23 н.р.

У Ліцеї №9 ММР ЗО завершився вибір підручників для 9 класів на 22/23 н.р.
Опубліковано: 2022-01-13
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До Всесвітнього дня "Дякую"

Слово «дякую» має складну історію. Перш за все, ареал розповсюдження слів із цим коренем надзвичайно широкий – він охоплює майже усі германські мови (німецька «danke», голландська «dank», англійська «thank», скандинавські «tak», «takk»), усю групу західнослов’янських мов (чеська «děkuji», польська «dziękuję», словацька «ďakujem»), а також вживається у білоруській «дзякуй» та українській мовах. З великих міст світу самим ввічливим вважається Нью-Йорк – «дякую» тут найчастіше вимовляють. В Україні цей день став святковим з 2008 року. Таку дату запровадили для того, щоб люди не забували про виявлення вдячності. Стародавні мудреці вважали, що найбільша розкіш у житті – це розкіш людського спілкування, українству споконвіку притаманні доброзичливість, чуйність, гуманізм та висока етична культура, в основі котрих лежить прагнення до злагоди та порозуміння.
Опубліковано: 2022-01-11
Автор: AdminAutor
Детальніше..
ЗНО та ДПА 2022!

Особливості підготовки до ЗНО та ДПА у 2022 році!
Опубліковано: 2022-01-06
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Пробне ЗНО!

До уваги здобувачів освіти та батьків! До вашої уваги алгоритм реєстрації на пробне ЗНО. Дякуємо за співпрацю!
Опубліковано: 2022-01-06
Автор: AdminAutor
Детальніше..
#2022!

Шановні друзі! Колектив Ліцею №9 вітає вас з Новим 2022 роком! Нехай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, хай мрії збуваються, сяють на обличчях посмішки, очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще!
Опубліковано: 2021-12-31
Автор: AdminAutor
Детальніше..