Пам'яті Героїв Небесної Сотні!

20 лютого вшановуємо пам’ять про тих, хто загинув за гідну справу!
Опубліковано: 2022-02-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..
День Єднання!

Декламує авторський вірш учениця 8-А класу та президент Ліцею №9 Сурядна МАРИНА. #УКРАЇНАЄДИНА
Опубліковано: 2022-02-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..
День єднання!

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. Відповідний Указ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день будуть підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у всіх населених пунктах, о 10:00 буде виконано Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.
Опубліковано: 2022-02-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До Дня Героїв Небесної Сотні!

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого.
Опубліковано: 2022-02-15
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Емоційне вигорання!

Емоційне вигорання – це синдром постійної втоми, емоційного виснаження, який посилюється з часом. Особливо схильними до вигорання на роботі є люди, які працюють в сфері «людина- людина», тобто ті, чия робота пов’язана з постійниим спілкуванням.
Опубліковано: 2022-02-10
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Safer Internet Day

Чи цікавилися ви, які загрози та небезпеки існують для користувачів інтернет- і телеком-послуг та як уберегтися від шахраїв? Відповіді на це та інші питання Ви можете отримати переглянувши презентацію від Департаменту кіберполіції Національної поліції України в межах тижня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
Опубліковано: 2022-02-07
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Зелений світ!

З 07.02 по 11.02 в ліцеї розпочинається тиждень іноземної мови, темою якого є "Захист навколишнього середовища. Зелений світ". Щоб перейти до інтерактивної дошки, натисніть "детальніше".
Опубліковано: 2022-02-07
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Ліцей запрошує!

Перша субота лютого не відзначена в календарі. Але кожного року Ліцей 9 радо відчиняє свої двері для зустрічі випускників. Це зустріч з дитинством і з юністю. Це приємні спогади про школу, вчителів, однокласників. Для кожного це – довгоочікуване свято. Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже двадцять п'ять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх об’єднують вчителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди. Не винятком став і цей рік. Зібрати випускників кількох поколінь і поспілкуватися з ними – ось така мета зібрання. Адміністрація та вчителі нашої школи вирішили, що карантин – не привід скасовувати свято зустрічі випускників. І тому ми записали відеопривітання до любих наших випускників!
Опубліковано: 2022-02-05
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Профорієнтація

Шановний випускник та випускниця! 26 лютого 2022 року о 12:00 приєднуйся для відкритого спілкування зі студентською молоддю, представниками відділу міжнародних зв’язків, факультетів та приймальної комісії до відеоконференцій ZOOM за посиланнями ("детальніше")
Опубліковано: 2022-02-03
Автор: AdminAutor
Детальніше..
ЗНО - 2022!

Український центр підготував для всіх охочих зареєструватися для участі в ЗНО відеоінструкцію, з якої Ви дізнаєтеся про те, на що варто зважати до, а також під час реєстрації.
Опубліковано: 2022-02-02
Автор: AdminAutor
Детальніше..
ЗНО-2022!

Путівник учасника ЗНО – це справжній довідник, який дасть відповідь на будь-яке запитання, що може виникнути до, під час, або після тестування. У ньому зібрано всю потрібну інформацію, яка для зручності так і згрупована – за форматом «запитання ‒ відповіді». Для того щоб полегшити пошук потрібної сторінки на сайті, текст у путівнику залінкований. А для поціновувачів різноманітних гаджетів є QR-коди. Тож ви легко зорієнтуєтеся в часі та інформаційному просторі.
Опубліковано: 2022-02-02
Автор: AdminAutor
Детальніше..