Читання на канікулах!

Читання на канікулах — це ефективний спосіб тримати в тонусі пам'ять, розвивати мислення і фантазію дітей і підлітків. У школі часто дають список, які книжки варто прочитати за літо, щоб потім було легше йти в ногу з програмою, не відставати і вчитися із задоволенням.
Опубліковано: 2022-07-04
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До уваги батьківської громади!

Ліцей № 9 Мелітопольської міської ради Запорізької області здійснює набір учнів до 8-11 класів для навчання за українськими державними стандартами загальної середньої освіти. Структура закладу: • підрозділ ІІ ступеня, який забезпечує базову середню освіту: 8-9 класи. Поглиблене вивчення: 8 класи - українська мова та література; біологія та екологія. 9 класи: українська мова та література; математика. • підрозділ ІІІ ступеня, який забезпечує повну загальну профільну освіту: 10-11 класи. Профільні предмети: 10 - 11 класи: українська мова, українська література; історія України; математика (геометрія). Ліцей проводить навчання за наступними формами: - інституційна (очна, дистанційна); - індивідуальна (екстернатна, сімейна (домашня), педагогічний патронаж) Більше дізнатися про наш ліцей ви можете на сайті : https://www.gimnaziya9.zp.ua/ Електронна адреса для зв'язку: melitg9@gmail.com Ми з вами зв'яжемося за вказаним вами телефоном! Натисніть кнопку "детальніше", щоб перейти до ЕЛЕКТРОННОЇ ЗАЯВИ на зарахування до Ліцею № 9 Мелітопольської міської ради Запорізької області
Опубліковано: 2022-06-27
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До уваги батьківської громади!

Шановна батьківська громада м. Мелітополя! Тимчасова окупація нашого міста не повинна вплинути на право дітей здобувати освіту в українських школах, закладах вищої освіти. Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області запускає інформаційний дайджест. Акцентуємо увагу, що навчання відбуватиметься за українськими програмами і діти зможуть отримати документи про освіту і в наступному році. Ми підготували відповіді на запитання, які зараз турбують Вас найбільше. (Подробиці див."детальніше")
Опубліковано: 2022-06-27
Автор: AdminAutor
Детальніше..
ЩОДО ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ДОКУМЕНТИ ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ

Повідомляємо, що в умовах воєнного стану особи, які здобули базову середню освіту (закінчили 9-ть класів) або повну загальну середню освіту (закінчили 11-ть класів) в Україні, але не мають на руках раніше отриманого документа про загальну середню освіту та не мають серії та номера цього документа, можуть отримати всю інформацію про документ про загальну середню освіту, що міститься в Реєстрі документів про освіту Єдиної державної електронної бази з питань освіти, від державного підприємства «Інфоресурс». Для цього здобувачу освіти або його законному представнику (одному з батьків, опікуну тощо) чи родичу, який має підтверджуючі документи особи, потрібно звернутись: (див. детальніше)
Опубліковано: 2022-06-17
Автор: AdminAutor
Детальніше..
До уваги вчителів, здобувачів освіти та батьків!

Шановні батьки, учні закладів загальної середньої освіти м.Мелітополя! Наше місто, як вся наша держава, переживає важкі часи. Мелітополем ширяться чутки про «тести» та закриття шкіл. Нагадуємо, що ВСІ учні ВСІХ мелітопольських шкіл оцінені та рішенням педагогічних рад переведені на навчання у наступні класи за списками, які були станом на 24.02.2022. Табелі, свідоцтва про досягнення - в електронних журналах або у класних керівників. Ніяких «тестів» чи підтвердження списків своїх учнів школи міста НЕ потребують - будьте обережні, не надавайте свої особисті дані стороннім! Для випускників 9 та 11 класів замовлені й уже незабаром будуть готові документи про освіту (докладна інформація щодо отримання документів - трішки пізніше). На сьогодні проводиться робота із виписування додатків до документів про освіту. Наголошуємо, що наступний 2022/2023 навчальний рік обов’язково ми розпочнемо РАЗОМ за українськими програмами. Час початку і формат навчання буде визначено рішенням МОН України та безпековою ситуацією в Запорізькій області. Педагогічні колективи закладів міста уже готуються до початку нового навчального року. Реєстрації у 1 та 10 класи відкриті на офіційних сайтах шкіл (дані, які надаватимуться під час реєстрації, захищені та зберігатимуться на підконтрольній Україні території). Чекаємо на зустріч в наших комфортних та дружніх українських школах м.Мелітополя!
Опубліковано: 2022-06-17
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо Рєзнікову Єлизавету, ученицю 11-Б класу, за перемогу у творчому конкурсі фотоколажів та відеоматеріалів "Точні науки в моїй майбутній професії"! Подяка учителю математики та інформатики Ірині Федак!
Опубліковано: 2022-02-22
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Вітаємо!

Вітаємо Слюсаря Данила, учня 11-Б класу, який посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергозбереження "Енергія і середовище" у 2021/2022 н.р.! Подяка учителю фізики Сапожніковій Наталії!
Опубліковано: 2022-02-22
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Рідне слово!

В ліцеї проходить інформаційна виставка "Яке прекрасне рідне слово!" до Міжнародного дня рідної мови. Матеріали виставки: збірки поезії та прози видатних українських письменників.
Опубліковано: 2022-02-21
Автор: AdminAutor
Детальніше..
День рідної мови!

Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Міжнародний день рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Запроваджено його було з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.
Опубліковано: 2022-02-21
Автор: AdminAutor
Детальніше..
21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

День рідної мови відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства! Приєднуйтесь до мовного флешмобу "Дзвенить струмком рідна мова" від наших ліцеїстів (див. "детальніше"). #Освіта_Mlt #National_Mlt #Рідна_мова_Mlt
Опубліковано: 2022-02-21
Автор: AdminAutor
Детальніше..
Пам'яті Героїв Небесної Сотні!

20 лютого вшановуємо пам’ять про тих, хто загинув за гідну справу!
Опубліковано: 2022-02-19
Автор: AdminAutor
Детальніше..